Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Te elmondtad szülőknek, hogy...

Te elmondtad szülőknek, hogy már nem vagy szűz?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, ez nem tartozik más emberre, 18 évesen van olyan önálló az ember, hogy eldönti akar-e lefeküdni valakivel, vagy nem. Aztán megtudta és kiakadt, szerinted jogosan kéri számon ilyenkor egy anya, hogy nem lett neki beszamolva saját intim életemről?

2018. okt. 18. 14:03
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Igen én is ezt mondtam neki nemtudom hányadik században el. Azt sem mondtam neki el hogy barátnőm van, hónapokig nem tudott róla amikor egyszer meglatott minket.

Akkor is rinyalt, hogy miért titkoltan el, de nem titok, csak nálam ez tabu, senkivel sem akarom megosztani. Ugyanúgy a szex téma próbálta elmondani mit hogyan kell, de anyám szájából ez gusztustalan az agyamban... Felvilagositottam saját magamat :D

2018. okt. 18. 15:11
 12/26 anonim ***** válasza:
46%

Én elmeséltem anyukámnak, mert jóban voltunk. Persze nem rögtön akkor. Hanem hónapokkal később.

De ha ti nem vagytok jóban, akkor nem kell megbeszélni ilyesmit.

2018. okt. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

mond neki, hogy mégegyszer nem fordul elő...


mások 14 évesen nőgyógyászhoz járnak esemény utániért meg elvetetni, 18 évesen nehogy már ez legyen a gond...

2018. okt. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelentettem be ünnepélyesen, csak tudta, hogy voltam nőgyógyásznál fogamzásgátlót íratni, ebből gondolom kikövetkeztette :D Nálam ez nem tabu, de ha nekiállna cseszegetni vele, nagyon komolyan elküldeném. Amúgy teljesen normálisan kezelik a szüleim a témát, sosem volt ebből feszkó.
2018. okt. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondtam el így külön, de mivel kb. hetente egyszer a barátomnál alszom, szerintem nem nehéz kikövetkeztetni :D Főleg, hogy a volt barátom meg többször is itt aludt, gondolom akkor sem azt gondolta, hogy csak az esti filmnézés miatt volt itt :D

21L

2018. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
23%
Nem kellett volna titkolózni. Simán mondhattad volna, hogy "Apu, anyu barátnőm átjön ma hozzám aludni, ugye nincs ellene kifogásotok". Egy átlag csajnak rosszul esik az, ha szégyellik felvállalni.
2018. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

sosem mondtam anyának, hogy nem vagyok szűz. nem gondoltam, hogy nekem erről be kellene számolnom, fősulira jártam már akkor. sejthette, mert volt barátom, akinél néha hétvégére maradtam, nem mentem haza. biztos akkor lehetett benne, amikor mondtam neki hogy íratok fogamzásgátlót a dokival. bár azt amúgy is javasolta a doki, mert rendszertelen volt a mensim. semmi extra reakciót nem váltott ki nála ez.

ennek ellenére majd ha oda kerülünk, örülnék, ha a lányom/fiam elmondaná, hogy átesett ezen a dolgon.


az első barátomnál nem avattam be anyát hogy alakul valami. fősulis voltam, nem láttam értelmét, főleg hogy még nem is volt biztos a dolog, hogy lesz belőle valami. aztán amikor mentem haza, az akkori barátom elkísért a vonathoz... meglátott ott egy falubeli néni, aki sietett elkotyogni anyának, hogy kézenfogva látott engem egy fiúval...:) aztán jött a számonkérés, hogy ki az, miért nem tud róla... aztán mondtam hogy amig nem volt biztos, nem akartam szólni nekik... minek.. :D


nekem az nagyon fura volt, amikor egyik barátnőm elveszítette a szüzességét, és azt mondta, hogy el akarja mondani az anyukájának. merthogy ő is örülne, ha majd a lánya is elmondaná neki. már ha lánya lesz :D

2018. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe sem jutna elmondani, ahogy az sem érdekel, hogy ők mikor csinálják. Mikor először ott aludtam a barátomnál, akkor anya utalt rá, hogy "csak okosan", szóval tudta, hogy mi lesz várható. Más kérdés, hogy akkor sem voltam már szűz. Azóta már ezerszer aludtam ott, biztosan tudják mi a szitu, de nem hozzák fel, főleg, hogy nagykorú vagyok, azóta már húsz éves.
2018. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
100%
Éljen a szexuális forradalom! Xd
2018. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
62%
18 éves voltam mikor elvesztettem a szüzességem, anyukám volt az első aki megtudta.
2018. okt. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!