Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A ti szüleitek is megkeseredet...

A ti szüleitek is megkeseredett, kiégett emberek? Több lenn

Figyelt kérdés
Nekem abszolút azok, semmi családi program nincs régóta, sőt még beszélgetés sincs semmiről. Apám hazajön, vmi "hello-t" morog az orra alatt, aztán megy a dolgára, anyám meg a tv-t bámulja munka után, nem szól senkihez. Nem is jár hozzánk senki, kiégett, bunkó emberek, főleg az anyám. Amikor vmi baj van, akár a legkisebb baj (pl: eldől a pohár az asztalon) már emiatt olyat káromkodik, hogy az ég is leszakad majdnem. Apám meg nem szereti a veszekedést, ezért inkább fel se jön, csak este, aztán az ágyba dől. Ja és nem válnak el sem, mert az a faluban szégyen ugyebár, mert mit szólnak MICCÓNAK????

2018. okt. 20. 21:24
1 2 3 4 5
 1/46 Metionin ***** válasza:
77%
Igen, hasonló. Apám alkoholista és konkrétan xarik mindenre, anyám idegbeteg, állandóan üvölt olyan indokokkal hogy pl. fúj a szél, válni nem válnak az anyagiak miatt. Családi programunk vagy ünnep, ilyesmi sosem volt, végülis jogos, ahhoz család kellene nem idegenek egy fedél alatt. Persze a falu előtt azt kell mutatni, hogy minden tök jó.
2018. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
22%

"kiégett, bunkó emberek, főleg az anyám"


Ahhoz képest, hogy a kis sgged alá tesznek mindent, és miattad güriznek, elég szépen beszélsz róluk....

Remélem nekem nem lesz ilyen "értékes" gyermekem soha.

Ritka nagy trágya egy alak lehetsz.

2018. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
2-es: neked mi bajod? én amit leírtam, az mind igaz... Amugy is megváltozna a véleményed ha beszélgetnél az "anyámmal", persze rossz irányba
2018. okt. 20. 21:44
 4/46 anonim ***** válasza:
28%

Az én szüleim ugyan nem ilyenek, de elég problémások más szempontból.

Esetleg javasolj programot a szüleidnek, akár külön-külön is elmehetsz velük valahova, ha ketten együtt nem mennének. Hátha kirángatod őket a posványból.

2018. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
sajnos nem lenne belőle semmi, az anyám még régen kijelentette, hogy ilyen lúzerrel mint apám, nem fog sehol se mutatkozni...
2018. okt. 20. 21:49
 6/46 anonim ***** válasza:
71%

Hál istenek az én szüleim sem ilyenek. Inkább lököttek de jó értelembe. Nevelőapám nagy motoros lett, régi háborús motorokat (katonai ural) újít fel, rakja össze.

Próbálja anyámat is rábeszélni, hogy motorozzon, de eddig kevés sikerrel. Anyámmal együtt járok konditerembe, mondjuk ezt hobbit anyunak köszönhetem ( ő beszélt rá engem)

Állandóan hülyülnek. Életfelfogásuk az, hogy csináld azt amit szeretnéd, mert sosem tudod melyik nap lesz az utolsó napod! Remélem egyszer én is így fogok élni felnőttként mint ők..:)

16/L

2018. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
44%
Szánalmasak az ilyenek. Ó igen, éld az életed aszerint, hogy mások "miccónak"...kretén.
2018. okt. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
68%
Vajon miért lép le ottjonrol a sok gyerek 18 után v előbb is sajnos.. Ciki válni helyette faxa gyerekkort adnak nekik a pokolban..
2018. okt. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a 2-es válaszoló arra célzott, hogy hazajönnek a melóból fáradtan, idegesen, és nincs kedvük még ezek után más programokat csinálni azért, hogy neked jó legyen. Kipihenik magukat ahogy tudják a következő munkanapra. Lehet, fiatalabban frissebbek voltak, de ahogy az ember öregszik, egyre jobban belefárad a munkába, a házasság sem mindig olyan, mint a mézes hetek idején, évek, évtizedek után csak két összeszokott ember a férj és a feleség. És azért dolgoznak, hogy ki legyen fizetve a rezsi, a kaja és téged is eltartsanak, szóval tényleg nem kellene így nyilatkozni. Legyen saját társaságod, programod, ne azt várd, hogy a szüleid mulattassanak vagy csináljanak neked programot.
2018. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
50%

Sokan élnek így sajnos... a legtöbben félnek a változástól így inkább a megszokott szar helyzetben maradnak.

Hányok attól a felfogástól, hogy valakik a gyerek miatt nem válnak el...

HA a szüleid nem akarják a változást nem nagyon tehetsz semmit. Ha bármelyikük is fontos neked azt tudom tanácsolni mint az egyik válaszoló már írta. Szervezz te külön külön velük programokat, ha fogékonyak rá. Együtt hármasban sztem halott ügy, csak vita lenne belőle.

2018. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!