Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A ti szüleitek is megkeseredet...

A ti szüleitek is megkeseredett, kiégett emberek? Több lenn

Figyelt kérdés
Nekem abszolút azok, semmi családi program nincs régóta, sőt még beszélgetés sincs semmiről. Apám hazajön, vmi "hello-t" morog az orra alatt, aztán megy a dolgára, anyám meg a tv-t bámulja munka után, nem szól senkihez. Nem is jár hozzánk senki, kiégett, bunkó emberek, főleg az anyám. Amikor vmi baj van, akár a legkisebb baj (pl: eldől a pohár az asztalon) már emiatt olyat káromkodik, hogy az ég is leszakad majdnem. Apám meg nem szereti a veszekedést, ezért inkább fel se jön, csak este, aztán az ágyba dől. Ja és nem válnak el sem, mert az a faluban szégyen ugyebár, mert mit szólnak MICCÓNAK????

2018. okt. 20. 21:24
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
87%

"kit érdekel itt az élettörténeted, és hogy melyik 86 múzeumban voltál?"


Ha nem érdekel, nem kötelező sem elolvasni, sem kommentálni.


Azért írtam le, hogy mások is lássák van élet a munkán és TV-n kívül is. Pedig nem vagyok alapvetően érdekes ember, igazán kimozdulós sem, nincs extrém hobbim, nem járok bulizni, piálni. Tök átlagos vagyok a hét nagy részében csak dolgozom. A munkatársaim, ismerőseim többsége sokkal színesebb életet él, sportolnak, repülnek, síelnek, országokat járnak, pedig 50-60 évesek több gyerekkel.


Persze, kis pénz kis foci, én sem utazok a világ másik végébe wellnessezni. De amiket leírtam, azok mind olyan dolgok, amik nem igényelnek milliókat, de még százezreket sem. Nem kell hozzá szinte semmi, csak heti 1 szabad nap és akkor még mindig marad 1 másik az egész napos TV nézésre.


Én még messze vagyok attól, hogy gyerekem legyen, de ha egyszer oda jutok, akkor remélem egy kicsit szélesebb lehetőséget tudok adni, nem csak annyit, hogy "kussolj mert megy a TV".

2018. okt. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk itt már végképp nem értem a lepontozást :D
2018. okt. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
66%
Én ezért tartom felelőtlen dolognak hogy boldog boldogtalan vállaljon gyereket. Aki lelkileg nincs rendben és nem tud egyensúlyt teremteni a magánélete és munkája között az hogy akar gyereket vállalni? Illetve fel kéne hagyni azzal a gondolkodással hogy a gyerekért mindnet. Nem, a szülő is ember, túl nagyok az elvarasok.
2018. okt. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
46%
"Én meg azt mondom, hogy nem ő kérte, hogy megszülessen." É akkor mi van? Ez a kamaszok kedvenc érve mindenre... Nem csinálnak semmit, mert nem ők kérték hogy megszülessenek. Vegyenek meg nekik mindent, mert nem ők kérték hogy megszülessenek. igy a szülők kötelesek kinyalni gyerek seggét. Nem segítenek semmiben a szüleiknek, mert nem ők kérték hogy megszülessenek. Nem vigyáznak a testvérükre, mert nem ők érték hogy megszülessenek, de ők mindet kapjanak meg.. mert ugye a szüleik "hibája" hogy élnek. Hát szar ügy: ugyanis semmiféle előjogokat nem ad hogy megszülettél.
2018. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Előző azért az ifon és tusfürdő közt oriási a különbség h mindent meg kell venni,, mert nekem még egy szappant se vettek,de drogos öcsém alá autot raktak..
2018. okt. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
A 24. válaszoló (okt. 21. 11:40) teljesen jól megfogalmazta az egészet, maximálisan egyetértek.
2018. okt. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!