Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kellene, hogy együtt...

Miért kellene, hogy együtt járjak egy fiúval? Valaki érti anyu logikáját? 16l

Figyelt kérdés

Nem vagyok szerelmes senkibe, igazából ha szerelmes lennék sem mondanám anyának. Nem olyan jó a viszonyunk szerintem. Ő meg folyton azon pörög, hogy miért "nem beszélek fiúkkal". Pedig szoktam és ezt tudja is, de nem veszi tudomásul. A legtöbb sráccal csak barátok vagyunk. Ráadásul amióta kolis vagyok egyre jobban mondja ezt a legyen barátom dolgot. Szerintem nem vagyok lemaradva semmiről....

Ráadásul sűrűn mond olyanokat, hogy biztos a lányokat szeretem és ez nem normális, meg csak döntés kérdése, hogy nem kéne amúgy sem beállnom a sorba...


2018. nov. 2. 12:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Vagy bejönnek anyádnak a fiatalabb fiúk, és rajtad keresztül akar ismerkedni. 💋
2018. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nálunk is ez a helyzet én nem foglalkozom vele.
2018. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
17%
Ezek az anyák... nem akarják megérteni hogy elég a szex is 16 évesen, nem kell ahoz járni valakivel.
2018. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!