Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg Anyumat,...

Hogyan győzzem meg Anyumat, hogy elengedjen sötétben is futni?

Figyelt kérdés

A Hadtudományi és Honvédtisztképző karra szeretnék menni. Oda pedig fizikai alkalmassági is kell, plusz lett rajtam pár hónapja egy kis felesleg is. Ezért elkezdtem futni járni nem régóta. Még az óraátállítás előtt kezdtem. Viszont most, hogy már 5 órakor majdnem teljesen sötét van, nem akar Anyum elengedni. Mert hogy sötétben ne menjek, mert megtámadnak. (Mintha napközben nem tudnának megtámadni).

Egyébként is, önvédelmizek elég régóta, van, hogy kutyával megyek, vagy 10-15 emberrel így is szoktam találkozni, a lakott területtől sem távolodok el nagyon. Szóval azt gondolom erre kb.semmi esély sincs.

De csak nem akar elengedni, ha meg fogom magam és elmegyek, akkor napokig azt hallgathatom, hogy meg is támadhattak volna. Vagy ha például Híradót nézünk, és valamilyen támadásos eset van, akkor is felhozza. Egyszóval elég idegesítő tud lenni.


2018. nov. 4. 18:11
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2018. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
73%
Az "önvédelmizés" szart sem ér ha kést fognak a nyakadhoz. A kutya, hacsak nem erre van kiképezve, szintén nem jelent semmit.
2018. nov. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
62%

És reggel?? Ha fogyni akarsz akkor reggel a legjobb futni

Volt olyan tanárom aki hajnalba kelt lefutott 5 kilómétert, letusolt, felöltözött és ment suliba órát tartani

2018. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
81%
Valahogy meg tudom érteni anyukád álláspontját...
2018. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
88%
Erre én is gondoltam, na de télen reggel is sötét van még...
2018. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

Ja, tényleg kor lemaradt :D bocsi

17 éves vagyok


Nem tudom ki mennyire jártas az ilyenekben, de kalizok és jeet kune do-zok, szóval szerintem azért jobb, mint a semmi :D


Tudom, a kutya nem ér semmit, ha nincs betanítva, de ha valaki meg akarna támadni, azért csak meggondolná kétszer is, hogyha van nálam két 20 kilós kutya.

2018. nov. 4. 18:28
 7/48 anonim ***** válasza:
55%
Engem sehogy sem tudnál meggyőzni.
2018. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
35%

Nem engednélek el. Az önvédelmi oktatás meg egy vicc. Ha valaki el akar verni, el fog verni, vagy akár meg is öl. Este egyedül meg pláne. Kutyával... hacsak nem egy betanított örző-védő eb, kb. annyit is ér. Belerúgnak kétszer és nyaff.


Egyszóval igaza van. Nehéz 17 évesen belátni, hogy nem te vagy Rocky, tudom, mert az egó elnyomja az ítélőképességed. De a kilókat ellensúlyozd kevesebb zabálással és fuss világosban, amikor ember is van az utcán, és mások is látnak.

2018. nov. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
54%
Anyukádnak igaza van. Oldd meg, hogy világosban fuss. Azok akiket megtámadtak esetleg megöltek is azt hitték, hogy velük nem történhet semmi. Sajnos ezt a világot éljük.
2018. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
57%

Én is ismerek ilyet, 2-3 küzdősportra járt több mint 25 éve, versenyekre is eljárt mindegyikből

Egy cigány kölyök megszurkálta ott maradt. Enyit ért vele, nem számított rá, hirtelen történt és enyi volt.

Te meg 17 évesen nem hinném, hogy full profi vagy

2018. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!