Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyák! Ti képesek lennétek...

Manócska1 kérdése:

Édesanyák! Ti képesek lennétek erre? Többi lent.

Figyelt kérdés
szóval,én 39 éves múltam,sajnos depressziós vagyok. van egy húgom,ő egészséges. Anyánk húgomat szereti,velem érezteti hogy nem szeret. durva,és ha összeveszünk,mindig én vagyok a hibás. pedig amit tudok,megteszek érte. mit tehetnék még?

2018. nov. 12. 18:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
29%
És? Mi lenne ha egy gyerek életéért kellene felelned? Örökbefogadott gyereked lehet. Nem kell minden szart a gyerekkorra kenni. Vannak nálad is rosszabb sorú emberek és mégis élnek.
2018. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
akkor hagyjam?
2018. nov. 12. 19:13
 13/32 anonim ***** válasza:
84%

Muszály. Magadba bocsáss meg neki. Nem volt tökéletes anya, de neked még van életed, amit élhetsz boldogan!

És ilyet szentségtörés mondani, de ha meghal, akkor könnyebb lesz a szakadás is.

Sőt, most lezárhatod még úgy hogy mibden sérelmed, haragod ráolvasod, elmondod és ezzel lezárod a dolgaid vele. Akkor kiadtad a fájdalom egy részét.

2018. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
95%
Hagyjadhasonlo cipőben járok,csak engem 12 évesen.. Ki kell jönnöd ebből,pszichoterapeuta segithet.
2018. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
20%

Mit foglalkozol vele ezek után? Meg hogy ilyen gyerekkor után is így bánik veled??


Idefigyelj, mi 3an vagyunk tesok, és mindegyikünkkel normálisan bántak/bánnak

Pedig a két nővérem már 30koruliek!! Ok már külön élnek.

És mégis telefonálnak nekik néha miujsag, vagy alapból várjak őket minden hétvégén hogy együtt legyen a család, sőt hétköznap is bármikor akar ebédre akar csak beszélgetni.

Anyu kb svédasztalos ebéddel várjak tesomakat hétvégente

És szívesen, pénzt se kérnének soha .. pakolnak is kaját.

Az unokakra is állandóan gondolnak, vagy tesomekra is néha egy kis aprósággal. Meg hat persze rám is.

Beszélgetünk egymással, tvzunk nevetünk együtt csináljuk a házimunkát..

Ilyenek az igazi jó szülők..


Én megértem hogy szarul esik mer egy 39 éves is igényelne a szeretet a szülőktől amíg csak élnek.. de te nem kaptál és nem is kapsz szeretetet.. akkor mégis minek foglalkozol ilyen anyaval? Max néha felhívod néha mész azt ennyi..

2018. nov. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
nem lehet sajnos örökbe fogadnunk sem gyereket
2018. nov. 12. 19:42
 17/32 A kérdező kommentje:
utolsó,igazad van.. nem segít rajtunk,sőt amit ad nagy ritkán azt is felhánytorgatja. egyébként egy házban lakunk
2018. nov. 12. 19:44
 18/32 A kérdező kommentje:
és,rám van pedig szorulva,majd ha ágybanfekvő lesz jó leszek gondozni.. mert húgom dolgozik
2018. nov. 12. 19:46
 19/32 anonim ***** válasza:
95%
Az eszed tokját kaptál, nem áramos kezelést.
2018. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
utolsó,pedig igen sokkoltak méghozzá először ébren.. aztán altatásban is..
2018. nov. 12. 19:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!