Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyák! Ti képesek lennétek...

Manócska1 kérdése:

Édesanyák! Ti képesek lennétek erre? Többi lent.

Figyelt kérdés
szóval,én 39 éves múltam,sajnos depressziós vagyok. van egy húgom,ő egészséges. Anyánk húgomat szereti,velem érezteti hogy nem szeret. durva,és ha összeveszünk,mindig én vagyok a hibás. pedig amit tudok,megteszek érte. mit tehetnék még?

2018. nov. 12. 18:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
80%
Az első, meg a harmadik ritka bunkó.
2018. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Mer nem koltozol el a ferjeddel együtt?

Mer nem dolgozol?

2018. nov. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
nem dolgozhatok,le vagyok százalékolva. ELKÖLTÖZNI NINCS LEHETŐSÉGÜNK SAJNOS..
2018. nov. 12. 20:16
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, valamit ki kell találnod. Anyád halála után hova mész?
2018. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Nemkell kiabálni 🙄

Akkor meg kénytelen vagy elviselni őt....orulj neki hogy ott lakhattok!

Kerüld el ha nagy a ház, ha meg nem akkor is próbáld elkerülni,

Maradj a szobaba, menj ki sétálni, menjetek el ide oda a ferjeddel...

2018. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Attól, hogy törölteted a válaszom, még igazam van. Kifogásokat gyártasz folyton. Miért vagy leszázalékolva? Miért nem tudsz dolgozni?
2018. nov. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
még szép hogy itt lakhatunk,itt nőttem fel. a ház fele enyém másik fele a húgomé. rajta csak a haszonélvezet van. nem kifogás,sajnos nem dolgozhatok. jelenleg is járok kontrollra három havonta.. pszichiáterhez
2018. nov. 13. 06:58
 28/32 anonim ***** válasza:
Jó. Akkor maradj benne a langyos k___@kiban. Minden jót.
2018. nov. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Mégse sajnállak.


Tudod én is itthon lakom még csak az a különbség hogy én 25 éves vagyok, a másik meg az hogy én nem temetem màr el őket gondolatba mint ahogy te....


És sose mondtam volna ilyet, hogy “ez a mi házunk” meg hogy” persze hogy itt lakhatok”, mer hogy itt nőttem fel.. mi ez a szöveg?

Egyenlőre, mivel élnek, es remelem fognak is sokaig, ez az Ő HÁZUK, ők dolgoztak meg keményen érte, a nulláról indulva!!! Nem én, nem is a tesomek!!


Igen SAJNOS, majd egy napon a MI házunk lesz, de ha lehetne választani inkább nem kene a ház, csak hogy éljenek még legalább dupla ennyit...


Örülök neki hogy itthon lakhatok ennyi idősen mer sok szülő már el zavarja otthonról a felnőtt gyerekeit hogy éljenek különálló életet, főleg ha valami nem tetszik nekik...

Mer nem kötelesek már “eltartani”, “elszállásolni” egy felnőtt embert..


És én is azon vagyok, hogy gyűjtök egy saját lakásra legalábbis az önerőre... és elmegyek majd egyszer itthonról, nem azért mert nem szeretem őket hanem mert ez az élet rendje.


Így könnyen vagy te nagyon hogy a gyerekkorodra fogsz mindent és ezért nem csinálsz semmit se csak varod a csodát


Mellesleg utána se csak a tied lesz a ház, akkor végig a tesóddal fogsz élni?

Meg ha a tesod ugy dönt márpedig neki aza penz kell, kénytelenek lesztek eladni, mer a fele árat kifizetni fix hogy nem fogod tudni.


Sajnaltatod magad de a hozzaszolasaidbol már rájöttem miért utal a saját anyad és meg ertem


Anyámnak apámnak is szar gyerekkora volt mégis összeszedtek magukat a nulláról indulva építettek fel egy nagyszerű eleget boldog családdal!!

Mégis elmentek dolgozni

És te is eltudnal menni csak lusta vagy, ki használod a férjed is kb.


Hány olyan kis irodai munka van, ahova pont megváltozott munkaképességűeket veszik fel, ne mondd már hogy azt se tudnad csinálni.....

De te arra se vagy hajlandó elmenni..

2018. nov. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Az meg hogy le lett papirozva atlett előre iratva a nevetekre attól meg ugyan úgy nem ti dolgoztatok meg azer a házért szerintem...

Gyakorlatilag akkor is az övé, csak előre átadta nektek...

2018. nov. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!