Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha nem kedvelem...

Mit tegyek ha nem kedvelem anyukám barátját? Több lent.

Figyelt kérdés
Anyukám több mint 7 évig gyászolta édesapámat és most talált valakit. Először nem volt vele problémám nem beszélgettem vele örültem, hogy anyám újra mosolyog és nekem az ő boldogsága a legfontosabb, de kiderült, hogy alkoholista az ember(sosem bántott minket) de engem kifejezetten irritál mondtam anyámnak hogy szóljon neki hogy ne igyon meg ilyenek de még mindig iszik és ez engem nagyon idegesít és undorodom tőle. A másik dolog pedig az hogy konkrétan nálunk lakik és idegesít megszűnt a megszokott rendszer az életemben és nem tudok vele mit kezdeni nagyon zavar (állandóan a szobámban vagyok nem szeretek kimenni mosdóba enni tv-t nézni)

#család #probléma #anya új párja
2018. nov. 12. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Hány éves vagy?
2018. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos a középkoru elvált özvegy stb nők leadják a szinvonalat és az alkesz is jo lesz. Szomorú---
2018. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
18/L
2018. nov. 13. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!