Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet kezelni ezt a...

Hogy lehet kezelni ezt a fajta megkülönböztetést? Segíteni ezek után?

Figyelt kérdés

Eddig is éreztem,hogy másként szeret minket anyám,de ez most hogy mentálisan beteg,mégjobban kijött. Neki az Ausztriában élő nővérem a szép,jó,okos,talpraesett. Amiben van igazság. Én 10 éve gyesen vagyok autista fiammal,aki sz@r neveletlen és persze az én hibám,mert nem foglalkozok vele. Valamint kiszolgáltatott vagyok a férjemnek meg hüle vagyok úgy ahogy vagyok. Lenéz minket. Veszekszik velem,hogy a 10éves hűtőjét nekem adja ,mert segíteni akar rajtam. Meg kölcsönt akar adni. (Van 3 ingatlanunk és 2M).

A bajom az,hogy a szomszéd városban lakik,de mivel ilyen sértőn viselkedik,még a karácsonyt se szeretném vele tölteni,de. Itt van az a DE,hogy beteg. Lehet hogy csak a gyógyszerek hozták ki,de nagyon bántó amiket mond. Ja és a végén megbocsájt nekünk.



2018. nov. 13. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom mennyire járkálsz emberek között, de tele van az ország ilyen nárcisztikus emberrel! Ez kb egy népbetegség itt nálunk. Én sem foglalkozom faterral, vagy párom mamája is ilyen pl. Nem tehetsz többet, minthogy elkerülöd. Ez a mentalitás és viselkedésmód semmilyen gyógyszerrel nem fog változni :(
2018. nov. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb 3hónapja jött ki ilyen durván ez a viselkedés. Eddig tudta kontrollálni szerintem. Látszólag minden rendben volt addig,csak kicsit volt érezhető. 3hónapja fitt volt. Moziba vitte a fiam pl. Most bottal jár. Nem akarok hátat fordítani,mert egyébként jó anya és jó nagymama "volt".
2018. nov. 13. 09:40
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyógyszerhez kap segítséget is?


Én is szedek, ne istenítsd, amiket most mond eddig is így gondolta, csak elfojtotta.


Most kevésbé szorong(márha ilyen gyógyszert szed) és többmindent mond el abból, amit eddig nem mert.


Ha mittudomén skizofrén vagy akármi más, ami miatt nem beszámítható, vagy csak részlegesen, akkor sem tesz jót a gyerekeknek a társasága.

2018. nov. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kiderült,hogy félre kezelték. Olyan gyógyszerrel kezelték,amit nem lett volna szabad kapnia. Most kitisztítják a szervezetéből. (Nem tudom hogy mondjam.). Már sokkal jobban van és kulturáltabban viselkedik,de amiket mondott,azok belémégtek,mert én is így gondolom,hogy ő eddig is úgy gondolta ahogy,csak most meg is mondta. Durván
2018. nov. 17. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!