Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarok odaköltözni! Miért...

Nem akarok odaköltözni! Miért nem lehet ami ÉN akarok?

Figyelt kérdés
A testvéremékhez kell költöznöm iskolaváltás miatt.. Nem akarok. Szerintem felesleges mert megváltozni nem fogok. Azért küldenek oda mert sok a gond a viselkedésemmel. Csak anyámék szerint van velem gond.

2018. nov. 15. 20:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gond a viselkedéseddel? Gondolom tesódéknak is teher lennél. Kolesz nem jöhet szóba?
2018. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem volt hely. Az a baj hogy akaratos vagyok és ha nem úgy jön össze ahogy akarom hisztizek. Pontosabban dühkitörésem lesz. Sokszor úgy érzem direkt csinálják.
2018. nov. 15. 20:57
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem oda, akkor hova költöznél?

.

"ha nem úgy jön össze ahogy akarom hisztizek"

Miattad nem úgy jön össze, vagy pedig más torpedózza meg?

2018. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
Anyádnak sincs túl sok esze, hogy egy neveletlen hülyegyereket a másik gyerekének a nyakába varr. Ha ennyire szabadulni akar tőled, inkább lemondhatna rólad és mehetnél az intézetbe. Ott aztán sírhatnál a sarokban anyuciék után.
2018. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
Nos,ha ez a gond,nem kellene inkább pszihológushoz menned? Dühkitörésnek sok oka lehet,jó felelőtlenek a szüleid. Ha ennyire zavaró vagy otthon esetleg az ofőd segítségével lehetne szerezni mégis koleszt
2018. nov. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%

Mert a felnőttség felé haladva (nem tudom mennyi lehetsz) akarni annyit tesz, mint uralkodni az indulataimon, tanulni, házimunkát végezni, felelni a saját dolgaimért stb. Szóval olyasmibe energiát tenni, ami nem megy könnyen, sőt rövid távon nem is kellemes, legfeljebb a következménye jó és hasznos. Akarni valamit, amibe más fektet energiát, a kicsik létformája: anyu vegyél csokit, vigyél strandra, stb.

Ha az elején írtakból már sokat akartál = legyőzted az önző gyerekes énedet, akkor tutira ott laksz majd, ahol kívánod.

Sok sikert!

2018. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%

Pofon egyszeru: ne hisztizz, ne legy akaratos, es otthon maradhatsz.

Szerintem felesleges mert megváltozni nem fogok - Nem fogsz vagy nem akarsz?

2018. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%
mit csodálkozol? ha ilyen hisztis kis gyökér vagy nem csoda hogy mindenki szabadulna tőled. gondolom az meg se fordult a fejedben hogy esetleg nem is tudom, VÁLTOZTASS?? 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
2018. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
Már bocs, de itt is pont ugyanezt csinálod. Nem akarsz odaköltözni, ezért hisztizel.
2018. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
ha tudod hogy gond van a viselkedésedel,akkor változ meg jó írányba ,ne hisztiz,ne huzd fell magad ,szerintem nem csak anyádék szerint ,hanem az iskola szerint is.ha váltanod kell.
2018. nov. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!