Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarok odaköltözni! Miért...

Nem akarok odaköltözni! Miért nem lehet ami ÉN akarok?

Figyelt kérdés
A testvéremékhez kell költöznöm iskolaváltás miatt.. Nem akarok. Szerintem felesleges mert megváltozni nem fogok. Azért küldenek oda mert sok a gond a viselkedésemmel. Csak anyámék szerint van velem gond.

2018. nov. 15. 20:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%

Anyád sem százas, lehet tőle örökölted. Neveletlen hulye kölyköt rásózni a tesóra, hogy kínlódjon vele? Két nagy pofon kellene neked, egy a szüleidtől, a másik a faltól..

Tényleg, apáddal mi van?

2018. nov. 16. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsoda hogy nem vett be a kolesz...

a helyedbe összetenném a két kezem hogy még van hol aludnom/ennem.

2018. nov. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert Te vagy a gyerek a szüleid pedig felelősek érted.

Azért mert úgy viselkedsz mint egy 2 éves, akire rátört ez a korszak, bár lehet hogy Te csak simán nem nőtted ki.

Azért, mert nem érted meg, hogy ez az egész a Te viselkedésed következménye, és ha lenne eszed még megpróbálnál jó irányba változni és visszafogni magad, de sajnos nincs.

2018. nov. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. Anyáékkal lakom. Az a baj, hogy nem mindenben értek velük egyet. Nem szeretek segíteni nekik mert le vagyok ordítva. Mikor nem mentem ki kipakolni az autóból a testvérem barátja ordítani kezdett velem, hogy kis kö...g. Apám nem szólt rá semmit. Akkor szoktam kibukni ha valamit megígérnek és ba. megcsinálni. Anya szerint a környezetváltozás jót tenne, de szerintem csak le akar passzolni. Már láttam az új "szobámat de nem is érdekel. Sokkal jobb körülmények között élnek a testvéremék mint a szüleim, de nekem ez nem fontos. Dokihoz nem akartak vinni mert nem vagyok hülye. Ennyivel elintézték.
2018. nov. 16. 09:06
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is a stílusod alapján nem csoda, ha problémásnak tartanak.

Másodszor ez tényleg már a nem normális kategória, célsezrü lenne szakemebrhez fordulni vele.

Harmadszor 16 évesen már a szülö nélkül is megkereshetsz orvost/pszichológust, aki segít rendbetenni a belsö világodat.

Negyedszer szerintem tényleg keress fel egy szakembert a saját érdekedben, mert igy mindenhol problémáid lesznek az életben, most még nincs késö!

2018. nov. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Tudom és néztem is csak itthon hülyeségnek tartják.... Nem akarok mutogatni senkire, de szerintem anyámék is tehetnek erről.
2018. nov. 16. 09:23
 17/27 anonim ***** válasza:
54%
Ez csak simán nevelés. Gondolom, ultralibsi szüleid vannak, nem kaptál sohase egy jó nagy fülest feleselésért.
2018. nov. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nem szólok vissza csak csapkodok. Sokszor átvágtak már.
2018. nov. 16. 17:05
 19/27 anonim ***** válasza:
81%
"Változz meg,ne hisztizz,ne csináld ezt azt balablabla." Haló. Ti emberek vagytok? Mintha olyan könnyű lenne leszokni a rossz szokásokról amik már régebb óta benned vannak. Anyway. Tudtátok,hogya temperamentum öröllödik? Szóval a gyerek mérgelődése tán valamelyik szülőtől van örökölve. Fogalmam sincs mit tegyél,engem is sokat szekáltak anyámék csak mindig túl okosnak hittem magam,hogy felvegyem a hüvelyeségeiket,ma már meg bevallják,hogy csak nekem lett igazam (mert attól hogy valaki szülő nem lesz mindenttudó Isten) Megváloznod kellene neked is nekik is de egyedül két nap alatt ez nem fog menni. Ide szerintem szakember kellene.
2018. nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Tudom, azért is megyek szerdán. Testvéreméknél nem érezném jól magam. A barátja annyival elintézi hogy megverlek, hogy besz. Amikor a nővérem próbált megnyugtatni felé rúgtam akkor kevert le egyet. Apám nem szólt semmit. Tomboltam tovább.
2018. nov. 18. 07:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!