Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a tizenkilenc éves gyermeke...

Ha a tizenkilenc éves gyermeketek azzal állítana haza, hogy a védekezés (óvszer) ellenére teherbe ejtette a barátnőjét mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Mit mondanátok és mit tennétek? Támogatnátok őket vagy elutasítanátok, hogy oldják meg valahogy?

Legyetek szívesek kort és nemet is írni rendkívül kíváncsi vagyok a részletekre.



2018. nov. 18. 19:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
23%
Te a srác vagy igaz? :D
2018. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%
Támogatnám. Akkor is, ha megtartanák, és akkor is, ha nem. Szerintem nincs szükség részletekre. Az én szüleim is mindig mindenben támogatták, és én is így fogok tenni a gyerekekkel. 33/N, 2 fiam van
2018. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
58%
Nem támogatnám, ha meg akarná tartani. Ha ahhoz elég felnőtt, hogy bevállalják a gyereket, ahhoz is legyen az, hogy feladja az álmait és elmegy egyetem helyett dolgozni, hogy el tudja tartani a csajt meg a gyereket.
2018. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
15%
Nagyon örültem volna (!!) az unokának, így sajnos csaknem 15 évet kellett várnom.
2018. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
23%
Megkérném, hogy csináltasson apasági tesztet, meg megmutatnám hogy működik a gumi
2018. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
28%
És mennyi a lány?
2018. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
38%

Nem tamogatnam az abortuszt. Ha van egy kicsi eselye is annak, hogy egyutt akarnanak maradni es megprobalni felnevelni a gyereket, akkor maimalisan tamogatnam benne. Azonban ez elsosorban a lanynak/nonek a dontese kell legyen, hiszen az o teste es az o eletet jobban megvaltoztatja. Biztos elegge ledobbennek elsore, hogy minden tanitasom, figyelmeztetesem ellenere nem tudtak rendesen vedekezni, de vegighallgatnam. Ha a fiam akarna az abortuszt a lany meg nem, es nem lenne ketsegem, hogy a fiam baratnoje nem az a tobb vasat a tuzbe tarto csaj, akkor elegge kiakadnek. Ha a lany nelkule is vallalna, akkor a gyerektartast minimum fizettetnem en is a fiammal.

Es talan a leggfontosabb, hogy elmondanam neki(k) (mert mindkettovel egyutt is szeretnek beszelni sot a lany szuleivel is, ha erre nyitottak a fiazalok), hogy az orokbeadas is egy lehetoseg.

Termeszetesen, ha mindketten egyertelmuen az abortusz mellett allnanak ki, akkor csak elmondanam, hogy nagyon sajnalom es remelem tanulnak belole, hiszen ez is nagyon kihat majd a lany testere, jovojere es jo esetben mindkettejuk lelkere is (ez alatt azt ertem, hogy remelem nem ugy veszik az abortuszt mintha az csak egy rutin semmiseg lenne, hanem erzik a sulyat:-().

2018. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván tisztáznám vele,hogy ezentúl vége a tinikornak,el kell tartania a gyerekét,de természetesen segíteném is, viszont a felelősséget nem venném le a válláról.
2018. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
20%
10es vagyok, 27/N
2018. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
54%

Nyilván hazudott, vagy nem volt óvszer, vagy rosszul használta.

Ez a "kiszakadt a gumi", duma már 20 évvel ezelőtt is xar volt.

Nem támogatnám, hiszen még "gyerek".

Oldják meg ha már felnőtteset tudtak játszani ész nélkül.

2018. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!