Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a tizenkilenc éves gyermeke...

Ha a tizenkilenc éves gyermeketek azzal állítana haza, hogy a védekezés (óvszer) ellenére teherbe ejtette a barátnőjét mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Mit mondanátok és mit tennétek? Támogatnátok őket vagy elutasítanátok, hogy oldják meg valahogy?

Legyetek szívesek kort és nemet is írni rendkívül kíváncsi vagyok a részletekre.



2018. nov. 18. 19:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
79%

19évesen már félig felnőtt.

Először is ne hazudjon,legyen őszinte és ne nézze a saját szülőjét hülyének.

Nem támogatnám abban,hog megtartsák,bár az ő döntésük. Úgy biztos nem támogatnám,hogy én finanaszírozzam őket,miközben ők meg se erőltetik magukat.

Ha megtartják és azt látnáü,hogy mellette tesznek ia valamit az életükért,akkor én is máshogy állnék hozzá.

2018. nov. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem az én nyakamra és anyagi terhemre akarják azt a gyereket, akkor támogatnám.
2018. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
85%

19 éves...

Felnőtt ember,az ő dolguk.

Ha megtartják én ott lesz mint nagymama,ha nem tartják meg,hát akkor nem.

Persze azért érdekelt volna amit nem írtál le,mennyi idős a lány...mert nem mind1,hogy 15 éves vagy már nagykorú az is.

47/N

2018. nov. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
88%

Viharsebesen elkuldenem oket abortuszra.

19 evesen egyiknek se menjen felre az elete egy potyagyerek miatt.

2018. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Most lett húsz éves a lány.

Mi a legmeghatározóbb dolog ami alapján eldöntöttétek, hogy támogatjátok vagy sem?

2018. nov. 21. 00:32
 26/31 anonim ***** válasza:
21%

Ha jó anyagi helyzetben van (bár 19 évesen nem hiszem), biztos kapcsolata van a párjával, és van elég érett egy gyerekhez, örülnék neki.

Ha valamelyik nem igaz, akkor is támogatnám, és próbálnék neki segíteni, anyaként ez lenne a feladatom :)

2018. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
84%

Szabályos! használat mellett, és ha nem sérült a gumi, NEM LEHET teherbe esni.


Bár nem vagyok még szülő, de én szégyellném magamat amiatt, hogy ezt nem sikerült átadnom a gyerekemnek felvilágosítás címén. Nagyon sokan elmulasztják ezt, aztán meg sápítoznak, mert a gyerek teherbe esett/ejtett valakit 17 évesen.

Ez természetesen már egy kudarc lenne nekem szülőként, de ha már megtörtént, a megoldáson kellene gondolkodni. Ha labilis a kapcsolat, derékba törné a gyerekem életét, lehet lebeszélném róla, hogy megtartsa.

2018. nov. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék bele hogy megtartják-e a gyereket, de nem tartanám el őket gyerekestől. Ha akarják a babaát, akkor melózzanak, tartsák el.
2018. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
más zsebére, felelősségére ne játszanak felnőttet. Ha babázni akarnak, ideje felnőni a feladathoz.
2018. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
78%
27 : Óvszer mellett is teherbe lehet esni, hiszen a védekezés csak 90%-os :D Csak mondom :D Ismerősöm meg fogamzásgátló injekció mellett esett teherbe. Pedig elvileg nem tud teherbe esni...
2018. nov. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!