Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A gyereketeknek van jelszó...

A gyereketeknek van jelszó sulis e-naplóhoz? Engeditek láttamozni a gyereketeknek mert biztok benne hogy úgyis mindent elmond?

Figyelt kérdés
2018. nov. 21. 17:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%
miután az enapló miatt sok helyen már nem vezetik a papír alapú ellenőrzőt, bunkóságnak tartom nem megosztani a gyerekkel a jelszót, a hozzáféfrst a jegyeihez, ha már egyszer retardált a rendszer és nem adnak a gyereknek külön felhasználót. ha van saját diákfelhasználó, akkor persze más a helyzet, akkor felesleges megosztani
2018. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 TheSoldier ***** válasza:
93%
Külön felhasználó van a diákoknak, külön a szülőknek. De egyébként náluk úgy van megoldva,hogy nem a naplóban kell láttamozni,hanem havonta papíron kiadják a jegyeket,azt kell aláírni.
2018. nov. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%

Nem értem, miért ilyen furcsa, ha egy szülő nem adja oda a jelszót. A papír alapút se a gyerek írja alá, hanem én.

Az tökjó, ha a gyerek magától elmond minden jegyet, de nem minden gyerek ilyen. Nálunk a 4, 5 egyből kiderül, a 3 csák ha rákérdezek, 1-2 szinte soha. Pedig nem csapom agyon érte, mondjuk meg se dicsérem. De félni nincs oka.

Számomra az furcsa, hogy sok szülőt egyáltalán nem érdekelnek a gyerek jegyei, és sose néz rá. Aztán jön a döbbenet, hogy érettségi tárgyból bukik a csemete.

2018. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
44%
Én szüleim a neptunomba is beleturkáltak,leveleket bontogatottak, átnézték az üzeneteim,feltörték a fiokjaim,minden jelszom kideritették,elvették a diákpénzem,kártyámat,orvosi idopontokat modositottak,v jöttek velem,buszra se egendtek,stb egy nyugodt momuentumom se volt otthon egyetem alatt se, aztán most megy a rinya otthon áztatnak,mert visszahallom régi barátoktol h a szemét hálátlan lány egyszer csak minden ok nélkül megszakitotta velük kapcsolatot pedig ők mi mindent tettek értem.. Tettek érte h megszakitsam végleg...
2018. nov. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%
nálunk külön jelszó van gyereknek,és külön szülönek.a szülönek kell tudni jegyeket,legalábis én szeretem tudni,gyerek idáig is tudta hogy milyen jegyeket kap.
2018. nov. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Nálunk is külön jelszó van a diákoknak és a szülőknek is, de amióta van e napló, azóta a szülői fiókot használom. Én kezelem a fiókot, szüleim sose lépnek be, de nem is érdeklem őket. Ha megkérdezik a jegyeket elmondom, de erre is havonta párszor van példa.
2018. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
80%
Nincs gyerekem még, de én sosem bíznék meg benne ennyire. Akkor nem ellenőrizném olyan gyakran, ha tegyük fel kikérdezném a leckét mindig, és látom rajta, hogy tudja. De mikor már nagyobb, és nem is igazán kérdezném ki a leckét, (mert tegyük fel fárasztó meg hosszadalmas lenne a helyes válaszokat nekem megkeresni a könyvből, mert bizonyára sok mindent elfelejtettem abból, amit az iskolában tanultam annak idején) meg lehet, hogy idő sincs rá, akkor mindenképp ellenőrizném sűrűbben a jegyeit.
2018. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én fejből tudom. Ha a kémiát így megjegyeztem volna.... persze meg lehet változtatni de szüleim nem tudják hogy kell. És úgyis minden jegyet elmondok, max jól lecsesznek érte ha nagyon szar. Ja és nálunk nincs ilyen láttam dolog.
2018. dec. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!