Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha szüleim nem...

Mit tegyek ha szüleim nem engedik hogy suli mellett dolgozzak?

Figyelt kérdés

Eddig sosem voltam jó tanuló, mamár viszont hozok egy 3-as átlagot.

Többször jeleztem a szüleimnek hogy dolgozni szeretnék és eddig csak kerülgették a témát.

Most hogy rákérdeztem nem engedik meg hogy dolgozzak, pedig elég sok a szabadidőm és emellett a tanulás is beleférne...

De ehelyett inkább elhordtak mindennek és semmi indok nem volt erre.

17/L



2018. nov. 26. 22:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
Bocs h nem vagyok hajlondo anyám pia adagjára és a flancára én is meg a tesoim megdögleni követve apánkat. :( Nagyon sok nő munkakerülő pasit gyereket lehuzó de azok itt ajnározva vannak. :/
2018. nov. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért apád is vastagon benne volt a dologban, hogy dolgozott egy ilyen luvnya kedvéért. Őt is szidd, h miért volt ekkora blfsz.
2018. nov. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%
Tudom h benne volt vastagon,de én nem leszek benne..
2018. nov. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyertelmu, hogy attol felnek, akkor leesik a 3-as atlagod. Kerdes milyen suliba jarsz? Szakmat tanulsz vagy csak egy gimi?. Ha gimi es a harmas ala mesz akkr en az erettsegidet feltenem, ha azon megbuksz akkor a szuleidnek 4 eve ugrik...es utana aggodhatnak, szakma nelkul 8 altalanossal hogy pocsbe tartod el magad hosszutavon. (Es majd jol tamogathatnak teged anyagilag még nyugdijason is vagy nezik amint servesre dolgozod magad egy raktarban vagy arufeltoltokent).

Ha szakmat tanulsz es a 2-es atlag is elmegy es nem er hatrany miatta a szakmai vizsgakon, akkor viszont mehetnel.

De en nem vagyok se az anyad se az apad.

Ajanlj nekik alkut: elmesz eloszor pentek deltan es szombati nap dolgozni es tartod a 3-as atlagot, ha nem.tudod a munka miatt tartani, akkor abbahagyod a munkat. Reszedrol ez mutatna a felelosseget es a kompromisszumkeszseget.


Megis minek hordhattak le..furdal a kivancsisag. Lehet otthon semmit nem segitesz vagy csak keresre? Es lustanak neveztek. Vagy emlitettek a lehetseges bukast es rosszul tanulast es halatlannak neveztek, hogy tanulhatsz es te nem akarsz? Ilyeneket mondtak?

2018. nov. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!