Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mitcsináljak ebben a helyzetben?

Mitcsináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Egyfolytában amikor anyám közelébe vagyok, mindig idegesítem még amikor nem is szólok hozzá, leordítt a semmiért és beküld a szobába. Semmi konkrét dolgot nem csinaltam. Aztan apám persze őt tartja igazságosnak mert mindig neki (nekik) van igazuk. Egyszerűen kivagyok taszítva a családból úgyérzem mindig én vagyok az aki rossz, aki hazudik, aki csúnyán beszél. Szeretem őket, ők is engem de valamiért nem tartom ezt helyesnek. Mellesleg hozzá teszem mindig a gépre fogjak a dolgokat mert általába szabadidőmben xboxozok. Valamiert ott sikerélményem van mindig, itt meg egyfolytaba szídnak nem tudom miert de azt gondoljak mindig az xbox a "gép" a hibás. Mit tegyek mi legyen a megoldás hogy középsuli stresszek mellet ne legyen ilyen zűrzavar otthon is.

2018. nov. 29. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
semmi zűrzavart nem olvastam ki
2018. nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy normális hétköznap máshol is ez van. Gondolom feszültek a szüleid ki vannak készülve.
2018. nov. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm azért:D
2018. nov. 29. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem ez nem normalis, hogy a "gyereken" vezetik le a dolgaikat.

Kerdezo, probald meg megbeszelni veluk, hogy ez neked rosszul esik es nem erted miert ilyenek. Ha erre is ordibalassal reagalnak, akkor hagyd rajuk. Majd amikor szukseguk lenne Rad, jusson eszukbe miert nem rohansz azonnal.


De remelem rendezodik! Sok sikert :)

2018. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia köszi a válszt, nem ezen van a hangsúly hanem hogy mit tudnak tenni ebben a helyzetben. Teljesen megértem a válaszod és valamilyen szinten igaz is. Beszéltem már velük de 2 nap mulva ismétlődtek a dolgok. Nem tudom mi az oka de anyám mindig engem hibáztatt és apám követi. Ebbőp akarok valahogy ugy kimászni hogy jó legyen mindenkinek.
2018. nov. 29. 20:06
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom neked mennyire fer bele, de esetleg szervezhetnetek kozos programokat. Ok is kikapcsolodnak, meg te is :) mondjuk egy mozi?

4-es voltam

2018. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!