Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti szülöként egy 20 éves...

Ti szülöként egy 20 éves gyerektől hány órát várnátok el hogy dolgozzon egy héten?

Figyelt kérdés

2018. dec. 4. 14:27
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
78%

2 hét alatt simán lehet találni munkahelyett,meki,posta,újságozás,tesco csak nem kell válogatni,20 éves meg nem gyerek hanem felnőtt.

és ha nem tetszik az egyetem írány dolgozni.

2018. dec. 5. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
100%
15 napot dolgozok 12 órában egy hónapban. Suliból sikeresen kibuktam se érettségim se szakmám 19 évesen. Esti iskolát elkezdtem munka melett de mivel suli miatt semmi ellátást se kapnak most rám ezért egyértelmű hogy adok haza.Viszont jogosítványt és autót szeretnék venni magamnak ezért is kezdtem el dolgozni :)
2018. dec. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Nu, págágyí ***** válasza:
61%
Minimum 40 óra.
2018. dec. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!