Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Annyira szomorú vagyok. Miért...

Annyira szomorú vagyok. Miért ilyen velem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon szeret Édesapám, de nem tudom hova tenni a viselkedését. Kiskoromban annak a híve volt, hogy az én nevem kuss. Nagyon szigorú nevelést kaptam lány létemre. Ha véletlenül elestem megvert, ordibált velem. Egyszer véletlenül beszakítottam a körmöm emlékszem nagyon fájt és rácsapott egy akkorát, hogy percekig csillagokat láttam. Ezek általában mindennaposak voltak. Iskolában rossz jegy szóba se jöhetett, rossz magatartás meg pláne nem. Most nem arra gondolok, hogy szét kellett volna verjek valakit, hanem én is benne szerettem volna lenni az ilyen kis órai beszélgetésekbe, nevetgélésekbe. Ez eléggé kihatással lett az életemre. Nagyon zárkozott lettem. Emellett még kövér is voltam,sokat csúfoltak meséltem neki azt mondta, igazuk van. Még az is nagyon bennem maradt, hogy egyszer mikor kicsi voltam azt mondta nekem, hogy soha nem fog annyira szeretni mint édesanyámat. Teltek így az évek aztán jött a középiskola. Volt egy nagy szerelmem, természetesen nem engedték.Mikor kiderült, hogy együtt vagyunk megverte. Természetesen a srác utána szakított velem. Én tényleg nagyon szerettem, de az nem számított. Évekig taccson voltam. Érettségi időszak alatt hozzám sem szólt,mert hogy úgyis mindent elrontottam, egész idő alatt nem beszéltünk. (Végül minden 4-es lett) Utána kicsit jobb lett a légkör. Kerestem magamnak állást. Egyáltalán nem segített ötlete sem volt. Nagy nehezen 1 hónap alatt találtam is. Meséltem neki miről is lenne szó, pénzt is kell benne kezelni. Egyáltalán nem örült neki, mert én úgyis csak elfogok ott mindent rontani, emellett még teljesen komolyan azt mondta, hogy ha meglopom a munkahelyem akkor úgy megfog verni. Én annyira ledöbbentem. Sosem loptam, nem is fogok, nem is értettem. De annyiszor elmondta, hogy ez nekem nem fog menni, hogy nagyon figyeljek,mert könnyen elronthatom, hogy szabályosan remegve mentem első nap. Végül jól sikerült, nem volt egyáltalán nehéz és még nem rontottam el semmit. Gondolkodtam rajta meglepem őket csak úgy, vettem ezt azt. Első reakció: Nem hiszem el, hogy ezt pénzért megvetted. Xy te ezt megvetted pénzért? És közben nézett rám számonkérően. Mondom igen. Tényleg nem értem honnan jött neki ez, soha nem loptam. Emellett állandóan cikizz. Félrehall kicsit és azt hiszi, hogy rosszul mondok ki egy szót. Utána meg órákon át cikizz, gúnyolodik velem, hogy ezt a szót rosszul mondtam ki pedig nem is. Kérdeztem pár embertől,hogy tényleg így beszélek e, megvoltak lepődve, mondták, hogy ez nem igaz. De akkor is annyira de annyira rosszul esik. Annyira fáj,hogy így viselkedik velem.
2018. dec. 6. 07:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Aha. ha ez igaz, dolgozó ember létedre miért is vagy vele egy fedél alatt?
2018. dec. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Bár szerintem ez is csak egy az újabb hamupipőke mesikékből.... Anyuci hol is volt mikor sorozatosan bántalmaztak?
2018. dec. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1es! Még nincs annyi pénzem.

2es! Anya szeret nagyon, általában ezek a dolgok az ő háta mögött történtek. Van neki is épp elég baja ezért a sajátomat nem zúdíttom rá. Emellett persze tudja milyen is tud lenni.

2018. dec. 6. 07:23
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

“Tudom, hogy nagyon szeret Édesapám”

Nem, nem szeret, aki szereti a gyerekét az nem veri és nem terrorizálja.

Pszichológust és költözést javaslok.

2018. dec. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%

Az én sztorim kicsit hasonló, csak fiúban. Soha nem voltam elég férfi :) Egyszer tisztán emlékszem, általánosban oltást kaptunk és kicsit belázasodtam. Feküdtem, anyu ápolt, és akkor fater elé kellett állni. Arra az egy részletre nem emlékszem hogy miért, de azt tudom hogy rávágott arra a kezemre és ott ahova az oltást kaptam. Anyu kérdezte, hogy ezt miért csináltad, abba a kezébe kapta az oltást?! Erre ő: Tudom azért oda adtam. Nem voltam elég férfi, a férfiak nem félnek az oltástól, nem lázasodnak be, vagy ha igen akkor állva döglenek meg :) Gondnok volt a futópályán egy időben, mi meg ott futottunk a sulival. Nem láttam ki de valaki a pálya széléről becsmérelt, mocskolódott milyen lassú és dagadt vagyok. Nem fogod kitalálni ki volt az :) De hol vannak a tanárok ilyenkor hurr durr? Ott vannak, és félrenéznek. Mindenki félrenéz, egy rendes ember sincs ilyenkor.


Tehát a kérdésekre a válasz hol volt az anya/tanár/nagyanya/postás, sokszor ott vannak ők. Nem mesélek el mindent de nálunk is ez volt melóügyben is, kövér voltam, mindenhez béna. Az első munkahelyemen rettegtem. De csak az első napig. Utána minden jól ment, szerettek, a munka is egyszerű volt. Aztóa szinte mindenhol csak dícséretet kapok idegenektől, a főnökeimtől. Nemrég elköltöztem, új munka, új munkahely. A suli után enyhült velük a helyzet, most hogy öregek lettek a szüleim egyre többször hívnak "kisfiamnak" (előtte nagyon ritkán), és sokkal kedvesebbek velem. Nehéz ezeket elfelejteni, szeretném azt hinni hogy ők sem tudják és nem csak engem kísért.


Szóval, a szokásos választ adom, de jó szívvel:

Költözz el.


Gyűjts pénzt, aztán irány a nagybetűs élet. Magad is meg fogod lepni mennyire jól megy majd.

2018. dec. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem unod még hogy minden áldott nap ideírsz valami hülye kitalált sztorit? Annyira gáz vagy, nem vagy normális... Fejezd már be, menj vissza aludni.!!
2018. dec. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Alain Delon ***** válasza:
Honnan vetted, hogy ez a vadbarom téged szeret? Te csak egy tárgy vagy neki, amin kiélheti a beteges hajlamait.
2018. dec. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Ti meg ne vegyétek be mert ez a szokásos kamu
2018. dec. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem kamu sztori, nem szoktam ideírkálni, főleg nem ebbe a topicban. Többi választ köszönöm! További szép napot!
2018. dec. 6. 07:55
 10/14 anonim ***** válasza:
https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri.. ugyanaz a stílus.. na hagyjuk már hogy nem te irkálsz. Arra gerjedsz hogy sajnáltatod magad?
2018. dec. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!