Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek azért, hogy ne...

Mit tehetek azért, hogy ne terrorizáljon?

Figyelt kérdés
Az öcsémmel nem igazán jó a kapcsolatunk,állandóan terrorizál,mindig engem mocskol..kövér vagyok,buta,sötét.. Én hiába járok a kedvében,mosok rá stb.. De nem tudom mit tehetnék..Leírom a körülményeket: apám meghalt,az ő részét örököltük ketten,de itt lakik még anyukám.Bár már hébe hóba,mert új kapcsolata lett. A lényeg,hogy mit tegyek,hogy leszálljon rólam? Nem tudok hova menni...

2018. dec. 11. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ne legyél a csicskája. Majd ha elfogy a tiszta ruha, mos magára. Legyen saját életed a munkán (gondolom dolgozol) túl.
2018. dec. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Tehát ha jol értem Anyukátok lelépett egy pasihoz ti meg ott vagytok magatokban,csak remélem h egyikötök már nagykoru..

58N

2018. dec. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,persze és ő is nagykorú! Nekem van már párom,tervezem,hogy összeköltözök vele..És igen,azért,hogy eltudjak itthonról kölzözni elsősorban,persze,szeretem is!
2018. dec. 11. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Magadra zárod a szobaajtót, nem beszélsz vele, nem főzöl neki vacsorát és nem mosod a ruháit.
2018. dec. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Mekkora az ingatlan? Osszátok fel az értékét eladással! Legjobb, ha megvan akkora, hogy mind tudtok venni egy pici lakást/házat belőle magatoknak.
2018. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Fogod, megmondod új szabály van, addig, amíg meg nem változik a szobaajtajának a küszöbje lesz a WCd. Oda vizelsz, oda sz*rsz. Nem fog érdekelni az se, ha vannak nála barátai, stb. Pillanatok alatt meg fog változni és minden alkalommal újból bevezeted, ha ugyanilyen lesz.
2018. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!