Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy a lányom...

Mit csináljak, hogy a lányom ne mondjon el mindent anyáméknak? Hogy tiltsak egy 17 évest?!

Figyelt kérdés
Igen, vannak itthon viták, veszekedések, és nem gondolom, hogy minden percünkről tudnia kéne a szüleimnek... Viszont a lányom mindennel rohan hozzájuk, meséli a történéseket, kibeszéli a családot. Utána az anyám engem hív, leb...sz, számon kér. Így tudta meg, hogy a férjem félrelépett. A mai napig hallgatom, hogy hagyjadm el, változott a viselkedésük is a férjemmel szemben. Tegnap is felhív az anyám, hogy miért voltam undok a gyerekkel, meg mit gondolok, hogy hazaér egy fárasztó nap után az iskolából, és neki arra van szüksége, hogy én szemétkedjek vele?! Kértem már a lányomat, hogy ne mondjon el nekik mindent, nem kell minden apróságról tudniuk. De hogy ők családtagok, igenis vállaljam fel, hogy visszafogadtam a férjemet megcsalás után, meg azt is, hogyha hisztizek és veszekszem itthon, ne titkoljuk el.
2018. dec. 12. 16:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
Ugye tudod h innentől újabb szarvaid lesznek a férjed már tudja h veled megteheti h megcsal úgy is lenyeled,és meg is fogja sőt lehet rosszabbat is.. Nem ok nélkül van hiszti meg állandó veszekedés otthon.. Önbecsülés nulla,a lányodat meg nem kell tiltani,18 éves lesz maholnap nem hülye óvodás látja h mi folyik otthon,apu félrement kitudja hányszor Anyu meg eltűri mert semmi önbecsülése vagy nincs pénze külön menni vagy tudja ennél jobbat úgy se talál érdemel,és tűri majd az újabb nőket is. Alap h kuka aki megcsalt mert újra megteszi sőt felhatalmazzátok a megbocsátással,tudod ki engedné közel h másba mártogatta,gusztus.. Elég szar ügy. Itt nem a lányod a rossz,meg a nagyszülők..
2018. dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
17%
És hogy miből gondolom hogy játszmázik, dirigálni, uralkodni akar a kisasszony: ha csak ki akarná beszélni a szüleit, a barinőihez szaladna. De ő nem ezt akar, kontrollt az anyja felett annál inkább. Amiben a nagymama lelkes cinkosa a jelek szerint. Valaki itt mondta hogy az anyuka nevelése. Hát én kiváncsi lennék ebbe a nevelésbe, a lány totális kivédésébe mennyire folyt bele a nagyi az évek során....
2018. dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
39%
Összepakolnám a cuccát és átköltöztetném imádott nagyanyjához egy pár hónapra. :)
2018. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
85%

Beszélj a kislnyoddal, és kérdezd meg, hogy ő mit szólna hozzá, hogy ha az ő személyes ügyeit te ugyanígy kibeszélnéd valakinek, aki aztán nekiállna és megmondaná, hogy mit csináljon.

Nincsenek fiúügyei, vagy veled bizalmasan megosztott információi? Ha van, akkor ezekre utalj, hogy gondoljon már bele, mennyire kell ezt másnak tudni.


Egyébként van benne egy kis sz..kavarás is szerintem, a lányod kamasz, és lehet direkt élvezi, hogy így fontoskodhat egy kicsit a nagyinál, aki aztán leolt téged, és aki valószínüleg kérdezgeti is, és bíztatja, hogy mondjon el mindent.

2018. dec. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%
13as, olyan környezetből ahol apám csalja anyám, aki eltűr mindent, mégis állandóan veszekednek én a híd alá is szívesen mennék nemhogy a nagymamámhoz.
2018. dec. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
20%
hajrá, csináld utolsó .. és kivel tartatnád el a pi.csádat?
2018. dec. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!