Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan élitek meg azt, hogy a...

Hogyan élitek meg azt, hogy a lányotokra nőként néznek?

Figyelt kérdés
Amikor a lányotok mondjuk akár már 12-13 évesen elkezd nőiesedni, hirtelen megnő és 175 centi lesz és a cicijei is bedurrannak. Amikor az utcán utána fordulnak a férfiak, amikor a főnököd, akivel korábban összefutottatok bejelöli Facebook-on, vagy amikor a szomszéd, aki néha-néha kiskorától hazahozta kocsival, mostanában "utána nézz" miután kiszáll tőle. És itt nem ilyen kis 40 kilós, ecsethajú, szakmunkásbajszú, majmocskákról beszélek, hanem férfiakról.

2018. dec. 19. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Lányom van.Hát mit mondhatnék? Az ember persze aggódik, ami teljesen normális.Mégis, rendjén valóbb, hogy megnézik, nőként kezelik, mintha csúnya lenne és nem néznék meg, gyaníthatnám, hogy "vénlány" marad.Bízom benne, hogy van magához való esze, tudja, kivel érdemes szóba állni.
2018. dec. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%

Első, te undorítóan felszínes vagy.


Én sem ujjonganék, ha a fiatal tizenéves lányom után felnőtt férfiak forognának, de hiszem, hogy neveltem olyan jól, hogy ne álljon le egyikkel sem.

2018. dec. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

2. Te totál félreértetted az elsőt.

A férfiak vizuálisak. Megnézik a szépet. Ez teljesen normális. Egy jól nevelt lány ezt tudja kezelni.

2018. dec. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, ha úgy bámulná meg, hogy az már látványos, akkor először lehet valahogy megpróbálnám oldani a helyzetet, mondjuk viccesen megjegyezném, "és még csak 13 éves, de már kész nagylány" Feltétlen kerülném, a "nő" megnvevezést, hogy eszébe ne jusson megkörnyékezni. De azért, ha többször észrevenném, hogy látványosan megbámulja és szinte csorog a nyála az általam ismert férfinak, azért lehet kettőnk között megjegyezném, hogy "ne haragudj Béla, épp a 13 éves lányomat bámulod 40 éves fejjel, kicsit fogd vissza magad"

Azonkívűl azon is múlik, hogy a lányom hogy reagál. Persze, ok, tetszik neki, ha észreveszi, hogy tetszik a férfiaknak, de óvatosan incselkedjen a férfiakkal. Valószínűleg ha kicsit messzire menne, akkor utána kettesben megmondanám neki, hogy óvatosan, mert ha nem vagyok ott és a férfi túl komolyan veszi, akár rossz vége is lehet.

Ahogy az előttem szólók írják, meg kell tanítani a gyerekeket kezelni ezeket a dolgokat.

Az én lányaim még 10 év alattiak, de a nagy lányommal már el kellett beszélgetnem hasonló témáról. 7 évesen nyáron sok fiúval barátkozott-csupa fiú lakik a környéken. Felállítottuk a trampulint és sok fiú jött ugrálni. Több fiúnak megengedte, hogy megpuszilja és aztán persze az lett belőle, hogy ez egyik fiú erőszakoskodott vele. Neki nem akarta hagyni, azok meg lefogták. Pont nem voltam kinn. Na, hát azt a fiút kitiltottam és mondtam neki, hogy az életbe be nem jöhet az udvaromba többet, mellesleg messziről kerülje a lányomat. (Elég rossz gyerek) A lányom azt hiszem, megtanulta a leckét. Idén nyáron már óvatosabbak voltunk, egyelőre csak lányokat engedtünk be:D

2018. dec. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos így van.Nagyon sok férfi/tisztelet a kivételnek/ ilyen.Hasonló kislányokat megbámulnak, férfiként.Szerintem ezek kissé talán pedofil hajlamúak is.

Olyan helyen dolgoztam, ahol több 12 év körüli lány, fiú volt a csoportomban.Mentünk kirándulni, uszodába, stb.

Rendszeres jelenség volt sajnos.Némelyik kislány még fejletlen volt, látszott hogy gyerek, de mint gyerek, szép volt.Őt se kerülték el a nyálcsorgató férfiak-szemei.

Egy időben kifejezetten ezt figyeltem, és lehangoló volt, mennyi férfi csinálja.De mi az oka???

Mi felnőtt nők soha nem bámuljuk meg a fiatal, 12-14 éves férfipalántákat,de még a 16 éveseket sem.Nem alakul ki bennünk vágy utánuk.Csak a kész férfiak iránt.

Valaki tud épkézláb magyarázatot a férfiak viselkedésére?

2018. dec. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

5-ös vagyok:Nekem is van 2 lányom, meg egy fiam.

Ha van itt férfi, aki hasonlóan érez kislányok iránt, névtelenül, ismeretlenül jó lenne leírná, mit érez.

2018. dec. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

De idióta vagy! Hogy vonhatod össze a melegeket a pedofilokkal?

Te vagy a beteg agyú, kamu kérdést feltevő! Te magad csorgatod a kislányok után a nyálad...kiismerni az írásodból! És most azt remélted a válaszokra kiverheted! Abberrált!


Jelentettelek.

2018. dec. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Egy 12 éves soha nem lehet annyira vonzó egy férfinek,mint egy 16-os.

Csak ha van egy kis parafíliád.

2018. dec. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
64%
Az én volt párom most érett felnőtt nő. 6 éves korától sportolt és egyébként is nagyon gyorsan fejlődött testileg. 12-13 évesen már olyan alakja volt, hogy érett felnőtt nők féltékeny szemekkel nézték a kislányt ha megjelent, néha érezhető kisebbrendűségi érzésük volt a közelében. De egy férfi aki megnézte perverz volt? Ugyanmár.
2018. dec. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

A 10 éves lányom, a magasságát leszámítva, kerekedik rendesen, és nőként néz ki. Vékony alak, dudorodó mellek, és hosszú haj. Büszke vagyok, hogy jó nő (lesz belőle), és arra is, hogy lerázott már több férfit, de közben szét vet az ideg is.

Viszont az, hogy megnézi egy felnőtt férfi nem jelent semmit. Attól még, hogy meglátja benne a szépet, és azt gondolja magában, hogy jó nő lesz majd belőle, nem árt senkinek. Ezzel nem hiszem, hogy foglalkozni kellene, mert nem árt senkinek, a kis csaj önbizalmának meg kimondottan jót tesz. Sokszor túl jót is. Nem is lennék a mai fiúk helyében. De ha megtudom, hogy bármelyik ilyen rámozdul, akkor kihasználom, az ásó, és a nagy kert adta lehetőségeket... :-)

2018. dec. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!