Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan élitek meg azt, hogy a...

Hogyan élitek meg azt, hogy a lányotokra nőként néznek?

Figyelt kérdés
Amikor a lányotok mondjuk akár már 12-13 évesen elkezd nőiesedni, hirtelen megnő és 175 centi lesz és a cicijei is bedurrannak. Amikor az utcán utána fordulnak a férfiak, amikor a főnököd, akivel korábban összefutottatok bejelöli Facebook-on, vagy amikor a szomszéd, aki néha-néha kiskorától hazahozta kocsival, mostanában "utána nézz" miután kiszáll tőle. És itt nem ilyen kis 40 kilós, ecsethajú, szakmunkásbajszú, majmocskákról beszélek, hanem férfiakról.

2018. dec. 19. 11:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi ilyen helyzetből talán szerencsések voltunk, mert én még annak ellenére is, hogy nem volt pici cicim tinikoromban, külsőm többi részét tekintve annyira gyereknek néztem ki 18-19 éves koromig, hogy ennyire egyértelműen sosem méregettek / kezdtek el velem ismerkedni férfiak. És akkor kezdtek irántam érdeklődni, amikor már nem volt az fura, hogy vki úgy néz rám, mert akkor már elmúltam 20. Biztos nagyon frusztráló lehet, ha vkinek a gyereke kvázi még gyerek, és meglett férfiak csorgatják rá a nyálukat.
2018. dec. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!