Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyunak hogy...

Hogy mondjam el anyunak hogy elájultam?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit talán cicki,de nem igazán nyílok meg senki elött. A legszemélyesebb dolpgolat szeretem magamba tartani. De ezt azért mégis elkéne... nade hogyan? (Negatív kommentek kímeljenek)

2018. dec. 19. 19:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
“Anya, elájultam”
2018. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha anyukád süket és vak, tényleg nehéz lesz.
2018. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Alain Delon ***** válasza:
94%
Én a helyedben ezzel nem szórakoznék, mert lappangó betegség jele lehet.
2018. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
"Anya, el kéne mennünk a háziorvoshoz kivizsgálásra, mert tegnap/tegnapelőtt/múlt szerdán elájultam fél percre/öt percre minden előjel nélkül/miután beütöttem a fejem/miután már fél órája szédültem. Mikor is rendel az orvos csütörtökönként?"
2018. dec. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi miatt ájultál el?

Ez nem gondolom hogy annyira személyes, hogy ne beszélj róla anyukáddal! Lehet belőle komolyabb bajod is! Attól is függ hogy mitől, az ok miatt nem mered elmondani?

Vagy nincs jó kapcsolatod Vele, nem érdekelné, vagy haragudna rád érte!

Volt betegségem miatt 1-2 szer én is elájultam, de az természetes volt hogy megmondom a szüleimnek!

2018. dec. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Inkább nekem nehéz...mint irtam.nehezen nyílok meg. És ez egy olyan dolog hogy csak gyorsan le akarom tudni.
2018. dec. 19. 20:33
 7/24 anonim ***** válasza:
46%
E-mailben.
2018. dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Jó kapcsolazom van sztem csak nem tudok úgy megnyílni. Köszi mindenkinek a választ. És neurológiai probléma is kapcsolódik hozzá. Szerintem holnap reggel elmondom és ha úgy reagál akkor megkérdezem hogy elmehetek-e a háziorvoshoz mert igazabol egyedül is eltudok menni,meg tudom a tüneteim szov.
2018. dec. 19. 20:38
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el Neki! Én is voltam hasonló helyzetben. 10 éves koromban egy injekciótól ájultam el. Egy osztálytársam mondta el Anyumnak.
2018. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ne titkold el a szüleid előtt azért, mert nem vagy túlságosan közlékeny. Állj lé és mondd el, mi történt. Minden jót kívánok!
2018. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!