Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyunak hogy...

Hogy mondjam el anyunak hogy elájultam?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit talán cicki,de nem igazán nyílok meg senki elött. A legszemélyesebb dolpgolat szeretem magamba tartani. De ezt azért mégis elkéne... nade hogyan? (Negatív kommentek kímeljenek)

2018. dec. 19. 19:52
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Remélem nem teszem tönkre az ünnepeket :D :/
2018. dec. 19. 21:15
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora hülyeséget ne is mondj! Inkább hallgatsz nehogy elrontsd az ünnepeket? Aztán majd lehet hónapoat rontasz el ha valami súlyosról van szó
2018. dec. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Tudom,de otthon szeretném tölteni attol
2018. dec. 19. 21:23
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy ez miatt ne mondd el!

Az ájulás az már egy komoly reakciója a szervezetednek hogy valami gond van!

Ne csak az ünnepekre gondolj!

Elötted az élet, az egészség fontos! Ki kell vizsgálni!

Ettől független kellemes ünnepeket és jó egészséget!

2018. dec. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszi neked/nektek is
2018. dec. 19. 21:33
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kizárva, de azért ne gondolj mindjárt a kórházra! Lehet egyszerű oka is az ájulásnak, de lehet komolyabb is. Ezt orvos döntse el, ne mi, vagy Te.

Kellemes ünnepeket!

2018. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem 12 éves koromban elütöttek, de nem volt nálam se igazolvány, se telefon, se semmi, ráadásul kb még három óráig amúgy sem értem volna haza, így a szüleim nem is kerestek volna. Tehát kórházba vittek (el voltam ájulva) és utána amikor magamhoz tértem, kértem az orvost, hogy a telefonon had beszéljek előbb én anyával, hogy tudja jól vagyok. Megengedte, én meg mint tapintatos 12 éves mondom neki: "Szia anya, ne ijedj meg, de elütöttek és kórházban vagyok."

Anya megijedt. Akkor döntött úgy az orvos, hogy még is inkább ő mondja el mi történt.

2018. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Korod????
2018. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Csak őszintén. Anya elájultam ekkor és ekkor, kb ennyi időre.

Ne aggódj, valószínűleg nem fektetnek be ezért kórhazba. Lehet egyszeri eset volt csak, mert pl leesett a vércukorszinted vagy stresszeltél.

Kellemes ünnepeket és remelém, nincs semmi komoly bajod!

2018. dec. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Látom nem akarod elárulni, hogy hogy történt, pedig nagyon nem mindegy. Lehet betegség tünete, vagy valami nem annyira komoly,egyszeri oxigénhiányos rosszullét is.

Én egyszer ájultam el eddig, de nem fogtam fel tragikusan, sőt büszkén vigyorogva meséltem. Kifejezetten jó élménynek könyveltem el.

De én is voltam a „hibás” jórészt. Este fürödtem, de előtte jól bekajáltam, és kicsit fájt is a gyomrom. Nagyon melegre fűtöttem a helységet, gőz volt, levegő alig, és mikor szálltam ki a kádból kezdtek elsötétülni előttem dolgok, de akkor még nem ájultam el. De azt megéreztem, hogy el fogok, ezért előtte résnyire még ki tudtan nyitni az ablakot.

Nem tudom mennyivel később, de a mosdó alatt találtam magam, ott tértem magamhoz.

Semmire nem emlékeztem, hogy hogy kerültem oda, és az arcomat megtapogatva vettem észre, hogy beütöttem az állam valamibe, amikor elestem, valószínűleg a mosdó szélébe. Nagyon fura érzés volt, mert még előtte nem történt velem ilyen, de egyben érdekes is. Legalább egyszer tapasztalja meg mindenki úgy, hogy ne legyen tőle baja, se betegség előjele se legyen. Nekem mindenesetre nagy élmény volt egyszer, és nem vágyom következő alkalomra.

2018. dec. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!