Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyunak hogy...

Hogy mondjam el anyunak hogy elájultam?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit talán cicki,de nem igazán nyílok meg senki elött. A legszemélyesebb dolpgolat szeretem magamba tartani. De ezt azért mégis elkéne... nade hogyan? (Negatív kommentek kímeljenek)

2018. dec. 19. 19:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
ebben mi a megnyílás? mi ebben a személyes vagy ciki? "anya, elájultam". tudod mit, azt se mondd el neki ha eltöröd a karod, mert hát "jaj az olyan személyes dolooog".. atyám..
2018. dec. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
85%

Pl

"Anya te is elájultál ma?"

2018. dec. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a saját családod előtt sem mersz megnyílni, ott a baj már nem kicsi.
2018. dec. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Hogyan? Nagyon gyorsan!!! Az ilyenekről minden éppen tudniuk kell, hogy tudjanak segíteni.

Lehet, hogy csak keveset ittál, és nincs semmi baj, de akkor is tudniuk kell róla. Azzal rontod el az ünnepeket, ha titkolózol előttük.

2018. dec. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!