Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet túlélni egy...

Hogyan lehet túlélni egy borzasztó karácsonyt?

Figyelt kérdés
Esetleg másnak is volt már úgy karácsonya, hogy a szülei teljesen tönkretették a vitatkozásukkal, ami már sokszor kiabálásba és csapkolódásba torkollott? Hogyan élvezhetném ezek ellenére mégis a karácsonyt, és hogyan legyek kedves a rokonaimmal? 19 éves lány vagyok

2018. dec. 23. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Beszélgess ezzel a kérdezővel, biztosan könnyebb lesz ha tudok egymásnak panaszkodni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

2018. dec. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is megvan a közös téma ;)
2018. dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Olyan helyre kell ülni, ahol nem vagy kereszttűzben, viszont mindent látsz. Betárazol lehetőleg alkoholos italokból, egy kis sós csemege (chips, ropi, stb.) és figyeled az eseményeket. Maximum arra kell figyelned, hogy NE ülj fel semmilyen keringőre hívásnak ("Hát most mondd meg te is ennek a tuskónak, hogy...") és ne nevess feltűnően.
2018. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A legnagyobb baj talán az, hogy van két testvérem, akik még nálam is rosszabbul kezelik ezt az egészet. Folyton megvan fagyva a levegő, és ahogy belépek a házba a negatív energiák szinte ledöntenek a lábamról. Őszintén szólva, sokszor nincs is kedvem hazamenni. És az egyetlen hely a házon belül, ahol kicsit jobban tudom magam érezni az a saját szobám, viszont mégsem szeretek elzárkózni
2018. dec. 23. 20:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is állandó a feszültség. Anyám és apám utálják egymást és sajnos válni sem akarnak.

Csak egy kulcs kellene a szobámhoz és szép lenne a karácsony.

2018. dec. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
nehezen ,25 éves koromban elköltöztem otthonrol azota jobb a karácsonyom,sajna kamaszkoromra nekem is csak ilyen karácsony jutott,utáltam is rendesen az ünnepeket ezért.ezt csak elköltözésel tudod megoldani,
2018. dec. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Itt gyakorin mindenki utálja a rokonait és mindenki elköltözik és még csak nem is tartja a családdal a kapcsolatot ;). ....mert ez aztán megoldás.
2018. dec. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Magyar ember csökönyös és rabja a szokásainak.

Nem fog változni senki kedvéért.

2018. dec. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát eléggé sajnálatos, hogy csak az elköltözés lehet megoldás. Próbáltam békét teremteni közöttük, volt hogy akkor az én fejemhez kezdtek vágni dolgokat. De alapvetően szeretem őket, viszont kitudnék futni a világból, amikor vitatkoznak. Itt vagyunk, Szenteste van: egyikőjük az egyik szobába filmezik, másik a másikba. Ez lenne a mi meghitt, kellemes családi Szentesténk! Nagyon boldog karácsonyt egyébként Mindenkinek! :)
2018. dec. 24. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!