Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen érzés lehet megtudni...

Milyen érzés lehet megtudni egy gyereknek, hogy ezért született meg?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..



Milyen érzés egy gyereknek, amikor megtudja, hogy csak azért született meg, mert az elmebeteg anyja úgy gondolta, hogy ha szül egy gyereket, akkor nem fogja tudni elhagyni a férje? Milyen érzés lehet rájönni, hogy csak egy ilyen ócska és hibás terv végeredményeként jött a világra?


2018. dec. 31. 13:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%
Ha van eszük igen. És ők joggal kérdezik meg a szüleiket, hogy "bammeg, azért szültél rabszolgának mert a kormány aszonta? Inkább csináltattad volna fel magad valami gazdag vén faszival, akkor legalább könnyű életem lenne..."
2018. dec. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

En azert szulettem mert abortusz bizotsag igy dontott ?

Kit erdekel oriasi szerencsem volt es szuleim szerettek es oszinten elmondtak ezt mikor kamasz lettem.

Extran tisztelem oket hiszen szepen felneveltek szerettek ellattak pedig nem voltam tervezett gyerek.

Ki miert jott es hogyan nem lenyeg

A lenyeg az elet amit kaptal ajandek mit kezdesz vele.

2019. jan. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Ó, édesem, kár moralizálni. Tudod, hány "tervezett" meg "beígért" CSOK-os gyerek lesz itt nemsokára.

Akinek meg kell születnie, különben anyuci-apuci nem kicsi büntetőkamattal együtt fizetheti vissza a tízmilliót...

2019. jan. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!