Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakori a valóságban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a valóságban, hogy egy nő "baba-csapdával" láncolja magához a férfit?

Figyelt kérdés

[link]


A baba-csapda az a jelenség, amikor egy nő a férfi beleegyezése/tudta nélkül esik teherbe (pl. azt hazudja, hogy tablettát szed, közben meg nem), azzal a céllal, hogy a megszületendő gyerekkel magához kösse a férfit egy életre. Ez mennyire gyakori?


2018. dec. 30. 18:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem régen el lehetett játszani, mert szégyen volt sokáig ha a férfi magára hagyta a gyerekét. De ez inkább pár száz évvel ezelőtt volt. Manapság senkit nem érdekel ez, szerintem sokan ilyen helyzetben ki is ábrándulnának a nőből, hogy teherbe esnek megbeszélés nélkül. Főleg az olyanok, akik csak évekkel későbbre terveztek volna gyereket, avagy soha.
2018. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Nincs asszonytartás nálunk, a fizetések sem olyanok, amiből hűde nagy gyerektartást ki lehetne alkudni. Külföldön, nyugaton sok eset van, de nálunk ez inkább csapda a nőnek én úgy gondolom.

32/f

2018. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Manapság egyáltalán nem. Még olyanok is elválnak, akik közösen vágytak a gyerekre, és esetleg évekig vártak rá. A gyerektartás meg általában a gyerek szükségleteinek felére sem elég, tehát erre sem lehet alapozni.
2018. dec. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem a mai világban nem igazán lehet ezzel az undorito trükkel férfit láncolni a nőhöz . Van egy két idióta elmeháborodott nő aki azért be próbálkozik ezzel de szerintem már ez ritkább mint régen. Nem értem a logikáját annak aki ezt teszi. Miért jó olyannak szülni aki nem akar amugy is velem lenni vagy meg nem akar gyerket. Ez egy olyan téma amiben a férfinak és van joga dönteni hogy mikor akar gyereket vagy hogyan. Undorot amikor ezt a nő önkényesen eldönti. Az ilyen nő meg is érdemli hogy dobják. Szerintem jobb úgy gyereket szülni hogy a férfi is várja tervezi és örül neki mert úgy lesz jó apa. De így? Belekenyszeirteni ilyen helyzetbe gusztustalan dolog

N24

2018. dec. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%
Elege föl kapott ez az ötlet.
2018. dec. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Lassan senki se mer gyereket vállalni, mert tervezett baba mellett is sok férfi lelép már a terhesség alatt is.

A gyerektartást meg nem nehéz kijátszani.

Ilyenhez mindkét félnek nagyon butának kell lennie.

2018. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Először is, gyerekkel senkit nem lehet sehova láncolni.

Másodszor miért akarná? A válások 2/3-át a nők kezdeményezik. Inkább szabadulni akarnak a férjtől.

2018. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%
Ismerek ilyet, sajnos. Elég sok alkalmi partnerem van és a következő szitunk először meglepődtem, de most már értem. Nyilván gumival védekezem alkalmiknál mindig a betegségek miatt és kb 1 éve volt, hogy egy pasival voltam együtt, harmincas, és gumiban ment el, azt hiszem popsiban elsőre, és konkrétan összecsomózta és elvitte magával a gumit tele a cuccal. találkoztunk még párszor és mondta hogy fél, hogy valamelyik nő felcsináltatja így magát. A férfi lennék sztem én is így tennék. A gyerekkel kics.szés a legjobban, undorító az ilyen nő!
2018. dec. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem manapság nincs is nő aki gyereket akarna egyedul.

Még normális kapcsolatban is ez inkabb csapda a nőnek. Saját magat lancolja csak le vele

2018. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%

Elég itt a GYK-t olvasni.


- problémák a kapcsolatban, a pasi félre jár, iszik, etc

- baba születik

- jéé, a pasi továbbra is félre jár, bulizik, iszik, csak még jobban tolja, és nem változott meg

- GYK-s kérdés: 6-8 hónapos gyerek mellett mit csináljak, merre menjek, lehet majd még párom, ha most otthagyom?



Hetente van 2-3 ilyen kérdés.



Szóval szerintem gyakori, hogy a kapcsolatot egy gyerekkel akarja valaki orvosolni.

2018. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!