Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezt megtehetik a szüleim?

Ezt megtehetik a szüleim?

Figyelt kérdés

Idén nem mentem szilveszterezni, nő nem is lett volna kivel. Úgy gondoltam,hogy jövőre akkor elmegyek én is, már emberek is vannak rá akikkel tudnék menni. Nyáron kezdem a jogosítványt decemberre meglesz, ergo nem ihatok mert vezetek. Nem is bánom mert nem pártolom az alkoholfogyasztást. Sőt! Elvetem.

Anyámék kijelentették,hogy nem mehetek sehova mert miért jó egy halom részeg közé menni. És szó sem lehet róla. Nos,jövő ilyenkor pontosan 18,5 éves leszek.

Ehhez úgymond joguk van? "A kor nem jelent semmit, attól,hogy 18 éves vagy oda mész ahová mondjuk"

Pedig nem hiszem,hogy egy 18 éves elmúlt embernek megmondhatják ilyen szinten hogy a barátaival elmehet-e estére..

Köszönöm a segítséget



2019. jan. 1. 08:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
17%
18,5 évesen kisétáltam az ajton,többet nem láttak,azzal tehetik meg aki marha és türi h korlátozzák a szabad mozgását is,16 évesen se nagyon tudtak korlátozni csak piásan verni..
2019. jan. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet addig meg se lesz a jogsid. Vagy kocsid. Vagy az övékkel kalkulálsz? Mert nem kötelesek odaadni ugye.

De lehet egy év múlva se lesz épp jobb programod.

Egyelőre engedd el a dolgot, túl sok a bizonytalanság benne.

2019. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem ismerem a szüleidet.Fèltenek vagy hatalmaskodnak feletted ezt neked kell èrezni.18-as csak azt jelenti,hogy te vagy felelős magadèrt.
2019. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
24 vagyok és a mai napig titokban megyek még napközben kisboltba isXD Vannak ilyen szülők, ez van. Kamuzz nekik, más megoldás nincs. Ha lebuksz akkor talán észbe kapnak és megváltoznak, ha nem akkor meg úgyis tök mindegy.
2019. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!