Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

Melyik a rosszabb egy gyereknek?

Ha a szülei elválnak, vagy ha együtt maradnak egy rosszul működő kapcsolatban?

jan. 1. 15:08  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

#10: És az nem esetleg nem esett le neked, hogy az "elválni" és a "nem maradni együtt" UGYANAZT JELENTI? Néha komolyan megijedek, milyen emberek vannak...

# 11/12Időpont jan. 2. 11:09 Privát üzenet
Ha bántalmazás van, akkor el kell válni, egyébként meg a rosszul működésről tudni kell, hogy minden kapcsolatban előfordulnak nehezebb időszakok, a rosszul működést minél előbb fel kell ismerni, átmenetinek kell tekinteni, és meg kell javítani a rosszul működő kapcsolatot.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 12/12Időpont jan. 13. 07:54 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gyereknek lenni 1980-90 között Magyarországon, jobb vagy rosszabb volt, mint ma?
Most kaptam meg a felvételi eredményem ami elég gyarta (matek 13, magyar 32) láttam hogy sok gyereknek még ennél is rosszabb de ez nem nyugtat. Szerintetek ezzel a 45 pontommal...
Mi a rosszabb? Egy szülőnek elveszteni a gyerekét, vagy egy gyereknek elveszteni a szülőjét?
Azok, akik a gyereknek rosszabb minőségű ápolási termékeket vagy turkálós ruhát vesznek, azok maguknak is olyat vesznek?
Szóvá teszitek a tanárnak, ha úgy érzitek igazságtalanul osztályozta? Nem lesz rosszabb a gyereknek utána, hogy kimertem nyitni a szám?
Melyik jobb/rosszabb egy gyereknek: ha két anyuka neveli vagy ha két apuka?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!