Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire van rossz hatassal...

Mennyire van rossz hatassal ez egy kisgyermek fejlodesere?

Figyelt kérdés
Anya, apa, 4 eves kisgyerek es apai agi nagymama elnek egyutt, amivel egy problema van, kezeletlen skizofren a mama. Bar gyogyszereket szed evtizedek ota ossze-vissza, orvos evek ota nem latta. Fizikailag is le van robbanva, alig bir beszelni, huzza az oldalat, aprokat lep, nyelni is alig bir, van hogy elajul, osszekakalja magat stb... a halucinaciokrol nem beszelve, hogy o latja, hogy a masik unokajat elraboltak, megoltek, fogva tartjak. Ment is mar at a lepcsohazban egy szomszedhoz, hogy ok gyilkosok. Es egyszeruen a szulok nem viszik orvoshoz... nem tudom, hogy azert e, mert felnek a kovetkezmenyektol, hogy eddig nem foglalkoztak vele ezert mit kaphatnak, ha egyaltalan van ennek kovetkezmenye. De szerintem egy 4 eves kisgyereknek nem ilyen kornyezet valo. Mit lehetne tenni?

2019. jan. 2. 12:11
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Lalasban elnek, a mamanak van sajat szobaja, de egy wct, egy furdot hasznalnak. A mama siman belevagja az osszeszrt ruhait a mosogepbe, aztan ugye abban van mosva a gyerek cucca is, van hogy a wct hagyja rumlisan maga utan, es csodalkoznak, hogy kethetente beteg a gyerek es haza kell hozni ovibol.
2019. jan. 5. 08:51
 22/22 anonim válasza:

Hát tényleg sajnálom...Én skizofrén vagyok és ha így álltak volna hozzám,hogy közveszélyes vagyok és be kell záratni ma már nem tartanék itt.Meggyógyultam(tübetmentes lettem).A családom nagyon sokat tett értem pedig én is nehéz eset voltam.A nagymamát szeretni,segíteni kell nem pedig bezáratni!De amíg nem tünetmentes a kisgyereket valahol máshol kéne nevelni...

Esetleg nem költözhet hozzád? Már vagy annyira nagy és celelőségteljes,hogy a kisgyermek javát,egészségét nézd.És mikor már a nagyi rendben lenne visszaköltözne.Én ezt tenném...

2019. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!