Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi tegyek? Valakivel történt...

Mi tegyek? Valakivel történt már ilyen vagy hasonló?

Figyelt kérdés

Az apám utál engem.. Anya ezt nem tudja szerintem..

Igaz még nem ütött meg de már akart csak elém állt tesóm..

Állandóan morog rám csúnyán néz átkoz csúnyán beszél velem

Pedig én annyira igyekszem megfelelni neki kitűnő tanuló vagyok gyermek ápolóként tanulok

Es azt vettem észre hogy nézeget engem mármint úgy férfi szemmel nézi a mellem a fenekem és tok sokszor mikor tudja hogy épp öltözöm bejon a szobámba mintha keresne valamit..

Nem tudom mit csináljak nem merek szólni anyának úgyis ki magyarázná magát



2019. jan. 5. 10:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk cigányok!

Nem értem mire jó ez ki cinkelni az embert..

2019. jan. 5. 14:57
 12/15 anonim ***** válasza:
2019. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
32%

"rák egye ki a gyomrod"


De, azok vagytok, még ha fehér is a bőrötök színe.

2019. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jól teszed, ha mielőbb, s minél több embernek elmondod ezt. Ha később komolyabbra fordul a dolog, sokkal könnyebb lesz kikerülni a csávából, mintha most hallgatnál.
2019. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Vjohanna azt is kérdezte már itt a GYIK-en, egy nappal korábban, hogy "Ha a 16 éves lanyotok a barátjával szeretne aludni meg engednétek neki?"

Apukád biztos nem engedte meg. De te megtetted. És nem utál, csak haragszik rád emiatt, mert nem fogadtál szót. A többi csak hiszti. A férfiszemmel méregetés meg csak a te fantáziád. Vagy bosszúd. De remélhetőleg majd kinövöd.

2019. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!