Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti láttatok már olyat, hogy...

Ti láttatok már olyat, hogy egy szülőnek ténylegesen elege lett a felnőtt gyereke semmitevéséből (egyéb problémák) és kitette a szűrét?

Figyelt kérdés

Többször olvastam ezen az oldalon, olyan kérdéseknél, ahol otthon lakó, harmincon felüli, alkoholista vagy hasonló "gyerekről" volt szó. Tehát nem dolgozik, nem is akar és hasonló. Vágd ki, mint macskát sz-rni. De van olyan aki tényleg megteszi ezt?

Rokonságban is van két ilyen ember, az egyiknek már totálisan készen vannak a szülei, folyamatosan panaszkodnak, de nem tesznek semmit. A srác meg csak lopkod tőlük folyamatosan. Rendesen dühítő ahogy a szüleivel bánik. Belegondolva lehet én sem tudnék ilyen helyzetben mit tenni, mert folyamatosan az menne a fejemben, hogy én rontottam el, én vagyok érte felelős.


2019. jan. 5. 15:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

60% Köszönöm neked is meg a többieknek is a választ.

A rokonunknál ott van/volt apai minta, mégis borzalmasan lusta és kihasználja az anyját, belerúg.

Szörnyű a történet, amit leírtál, de ha annyira érzékeny lett volna, akkor próbál segíteni az anyjának, nem?

Bár pár mondatból nem lehet megítélni egy egész életet, sorsot, ez tény.

2019. jan. 7. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!