Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt a leg abszurdabb...

Mi volt a leg abszurdabb dolog amit mondtak neked/állítottak rólad a szüleid?

Figyelt kérdés

Egy pár ami nekem eszembe jut:

-Találkozok a legjobb barátnőmmel aki történetesen gazdagabb nálunk, anyám meg: "remélem megdob egy kis pénzzel ajándékba" (what?)

-"Ha iskola után üdítőt iszol a barátaiddal akkor züllött leszel később"

-A párom csak azért van velem, hogy hosszú évek cseles tervezései után összeköltözzön velem és eltartassa magát + munka nélkül meressze a f*aszát mellettem


Ezek szó szerint így lettek kimondva. Kíváncsi vagyok, csak nekem van ilyen anyám, vagy mást is megáldott a sors(?)



2019. jan. 6. 11:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

-Nem is értem, hogy eddig miért tartottam el ezt a férget


Ezt 13 évesen mondta anyám.. Eees igen, azóta ilyeneket kapok.


15 éves vagyok.

2019. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nektek is jutott érdekes szülőből úgy látom...
2019. jan. 6. 17:41
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
Anyám: "Csak azért mondod hogy molesztált, hogy elszakítsál tőle, hogy boldogtalan legyek!"
2019. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%

Beszólásokat le sem írom, az semmiség...

19 éves koromban, amikor bevonultam katonának, attól féltek a szüleim, hogy hazaszökök a fegyveremmel, és kiirtom az egész családot...

41F

2019. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
81%

8 évesen: “Belőled takarítónő se lesz” (anyám 5 percet se tanult velem soha)

Később 19 évesen: “ a régi rendszerben már a sitten lennel, mint közveszélyes munkakerülő” mert nem talaltam munkat az érettségi utan. Arrol egy szó se volt hogy ők taníthatnának..


14 évesen: “Ha szêp autót akarsz keres magadnak valakit aki megveszi mert mi nem tudunk venni”.

2019. jan. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%

Egyszer egy téli estén apám rágyújtott a konyhában, mire én mondtam neki, hogy legyen már szíves kimenni a teraszra cigizni, mert elviselhetetlen az a bűz, amit csinál. Erre közölte, hogy nincs is büdös és hogy én csak azért akarom őt kiküldeni a teraszra, hogy ott majd halálra fagyjon, mert meg akarom őt ölni, de ő átlát rajtam.

Hát sok érdekes dolgot meghallgattam tőle az évek alatt, de ez mindent vitt. Persze nem volt már szomjas aznap este.

2019. jan. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen, esküvő előtt (4 év jegyesség után), megtudta, hogy fogamzásgátlót szedek.

Kurvą voltam, akinek csak a başzáson jár az esze.

2019. jan. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
55%

"Befolyásolható vagy, átvetted annak a kurwának a stílusát, jaj, annyira utálom, mikor nyílik már ki a szemed?"

(Volt legjobb barátnőm, aki egyébként próbált utánozni mindenben, + anyám volt sógornője is engem másolt, de a saját anyám szerint én egy egyéniség nélküli követő vagyok, aki másokhoz csapódik...)


"Na, örülök az új barátodnak. És elfogad így, biztos tetszel neki?"


"Nem talál magának nőt, hogy pont veled van együtt?"


De a kedvencem:

"Miattad ment tönkre a kapcsolatom" (5 éves voltam, mikor összejött egy alkoholista agresszív állattal, aki engem utált, meg amúgy szerintem kb mindenkit, de azért szült neki egy gyereket, és se veled-se nélküled ment 9 évig.)


+ elmesélte, hogy mikor meg tudta, hogy terhes velem, de nem volt biztos az apámmal való kapcsolatában, orvos tanácsára beült egy kád jó forró vízbe, ha nem vetél el, akkor az a gyerek nagyon meg akar születni...

2019. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mostohaanyam beszolasai: (Mar halistennek elkerultem tole)


- Meg akarom olni a feltestverem, mert kerdezgettem a babakrol, es arrol, hogy mennyire cselekvokepesek.


- Miattam nem lehetett gyerekuk apammal, mert 12evesen en azt mondtam, hogy utalom a gyerekeket.


- Tumorom lesz mar toled, es ha lesz annak te leszel a hibaja.(mert elhagytam egy orat amit nem is tole kaptam es az ENYEM volt kb 12 evesen)


- Konkretan a fejemhez vagta, hogy anyam abortuszt akart, es nem beszelhetek vele soha tobbet, mert miatta leszek beteg es, hogy soha nem is szeretett. (11-12evesen)


- Van egy Crohn betegsegem, semmi tunetem nincsen, viszont egyszer hallottam ezt a mondatot a szajabol amit apukamnak cimzett: - Milyen felnott lesz belole? Mar ha megeri a felnott kort. (11 eves, mert elfelejtettem bevenni a gyogyszereim.)

2019. jún. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!