Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apukám azzal fenyeget hogy...

Az apukám azzal fenyeget hogy bemegy a munkahelyemre és elkéri a bérpapíromat és az adóbevallást. Odaadják neki?

Figyelt kérdés
El akarja tenni egy boritékba az összes pénzemet és aprókat vissza ad ha kérek pár száz ftot én meg pénz nélkül járkáljak amikor dolgozok?

2019. jan. 11. 20:08
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
84%

LOl..azt hittem valami 16 éves diákmunkás vagy :D :D :D


Ha lenyúlja a pénzed akkor nem lenne jobb ha helyette inkább albérletre adnád? :D :D

Ne legyél életképtelen.

2019. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Most kell neki a fizetésem az összes mert a nővéremnek meg autót akarnak venni.
2019. jan. 11. 20:51
 13/39 anonim ***** válasza:
88%
Ja, persze, a nővérednek kocsi, te meg járj dolgozni egy fillér nélkül... napi aktuális kamusztori...
2019. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
94%
Kérd a lóvét kártyára, és tartsd a melóhelyen. Csak anyit vegyél le, ami éppen kell neked. Amúgy én még sosem írtam ezt itt senkinek, de most megteszem: Lépj le otthonról!
2019. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
ksözönöm a válaszokat utolsó honnét veszed hogy kamu sztori?Neked tökéletes életed van szerintem.
2019. jan. 11. 20:55
 16/39 anonim ***** válasza:
95%
31 evesen ugy panaszkodsz mint egy kamasz, es ha ennyi idosen meg "apukad" el tudja venni a fizetesed, akkor vagy nagyon kamu, vagy rendkivul eletkeptelen vagy.
2019. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
83%
Nem, egyáltalán nem tökéletes az életem, bár az igaz, hogy a szüleim soha nem szedték el a fizetésemet.
2019. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
20%

'El akarja tenni egy boritékba az összes pénzemet"

" is ugyanígy gyüjtötte apám"

Elsőre ismerős a sztori, nálam is igy volt. Viszont én 18 voltam. Megbeszéltük, hogy X E forint menjen a közösbe, mert ugye enni-inni mindig volt. Viszont én a teljes fizetésemet hazaadtam.

3 évvel később munkahelyet váltottam, ami az ország másik végében volt. Igen költözés lett belőle.


Hogy mit kaptam ezért? A 3 év alatt boritékban összegyűjtött pénzt, plusz egy kis útravalót a nagybetűs élet elkezdéséhez.


Nem lehet, hogy csak segiteni akar? Nem akarja, hogy elszórd a pénzt és egyszer a saját lábadra állj?

2019. jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
91%
#18, Talan igen, ha a kerdezo is epp most lepne a nagybetus eletbe, es nem az egesz fizetest kene es nem hisztizve.
2019. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
95%
Van egy olyan érzésem, hogy a kérdező "értelmileg akadályozott".
2019. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!