Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apukám azzal fenyeget hogy...

Az apukám azzal fenyeget hogy bemegy a munkahelyemre és elkéri a bérpapíromat és az adóbevallást. Odaadják neki?

Figyelt kérdés
El akarja tenni egy boritékba az összes pénzemet és aprókat vissza ad ha kérek pár száz ftot én meg pénz nélkül járkáljak amikor dolgozok?

2019. jan. 11. 20:08
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Nem túl kedves utolólsó te csinálnád azt a munkát amit én kint a hidegbe télen azt hiszem nem bírnád ki.
2019. jan. 13. 05:20
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Szóba sem állnak vele.
2019. jan. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésfeltevésed stílusából ítélve: nem állsz te gyámság alatt?
2019. jan. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Nem akarok idegenekkel veszekedni ittt de nem vagyok csaló és mindenki magából indul ki amúgy meg gyere el fizetéskor a munkahelyemre és nézd meg ahogy kpban adják a többiek sorban állnak szóval szerintem ne nevezz ismeretlent csalónak.
2019. jan. 13. 16:45
 35/39 A kérdező kommentje:
ksözönöm a normális válaszokat az utolsónak meg nem köszönöm a választ inkább ne írjon,ha nem tud normálisan emberi módon választ adni.Szóval kedves ismeretlen utolsó sok szeretettel várlak a munkahelyemen fizetéskor.
2019. jan. 13. 16:48
 36/39 anonim ***** válasza:
Két olyan partnerünk is van, aki kpban fizeti ki a dolgozóit, mert az ügyvezető sokallja a bankköltséget. Csak az kapja utalással, akinek hitele van.
2019. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom hogy mivel senki se kötelezhető hogy számlája legyen, lehet kpban kérni a fizetést.


De ez már elkanyarodott úgyis. Lényeg h apád idióta, neked meg ideje lenne saját lábadra állni...

2019. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Ki fogják röhögni. Ha egyáltalán beengedik. Te meg csináltass bankszámlát, s sürgősen húzz el otthonról, bérelhetsz szobát is valahol.
2019. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Csak nem közmunkás vagy? Azt írtad kertész vagy, az utcán dolgozol.
2019. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!