Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg anyámnak,...

Hogy mondjam meg anyámnak, hogy kettes leszek fizikából? 16l

Figyelt kérdés

Kolis vagyok és eddig azt mondtam neki, hogy hármas és négyes közt állok. A hármashoz közelebb. De igazából kettes és hármas közt állok, a rosszabb felé.


Én nem akartam, hogy kiakadjon annyira azért mondtam ezt. Eddig azt hittem, hogy legalább a hármas meglesz. Az nem annyira gáz.


Most egy témazárón múlik a jegyem és meg kellene írnom négyesre. De nem értem az anyagot egyáltalán és az elmétettel a kettes se lenne meg.


De így is 4,2 felett lenne az átlagom, ha ez kettes. Csak az a gáz, hogy anya nagyon kiakadna.


Szerintetek ezt, hogy oldjam meg ezt a helyzetet?16l


2019. jan. 14. 09:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
Csak említsd meg finoman hogy nem biztos hogy menni fog mert nehéz. Ez van
2019. jan. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt Anyudnak, hogy "Anyu, van egy jó hírem: fizikából sem fogok megbukni.". :D Viccet félretéve, van még egy heted, próbálj meg javítani és mondd el, hogy hazudtál, mert nem akartad a saját problémáddal terhelni. Ha jó az átlagod, még az is lehet, hogy a tanár kegyelemből megadja. A fizika nekem sem volt az erősségem, mégis több diplomát szereztem. Legfeljebb nem lesz Belőled mérnök. :D
2019. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Megoldottam a problémát. 4-es lett a dolgozatom. XD
2019. jan. 21. 07:54
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne hazudj máskor anyudnak. De ne aggódj, a kettes fizika nem gáz. Azt vagy szereted, vagy utálod. :'D Nekem sem ment sosem különösebben, mégis rendes ember lettem. Főleg akkor nem gond, ha egyébként 4,2 az átlagod, ami tök jó.
2019. jan. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Na, a csajszi átjavította a jegyet 4-esre! :D
2019. jan. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igazából csak hármas leszek, de az is jobb, mint a kettes.
2019. jan. 21. 14:32
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
2-es leszel, hazudol nekünk, 4-es leszel átjavítod a jegyed és bekamuzod nekünk, végén kiderül csak hármas? :D Lehet a végén egyes lettél csak nem mered elmondani? :3 Ügyes vagy amúgy, ameddig nem egyes addig lényegtelen mert megbukni nem fogsz
2019. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!