Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mi lenne a reakció...

Szerintetek mi lenne a reakciója az anyámnak, ha szó nélkül kilövetném megint a fülem? 16l

Figyelt kérdés

(Nemmfeltétlen fogom megcsinálni, csak érdekelnek a válaszok)


Az eddigi plusz két lyukat megengedte és tudott róla. A mostanit hónapok óta halogatja. Simán megoldanám titokban, mert kollégista vagyok. Viszont amúgy is rossz a kapcsolatunk, meg hajtogatja, hogy folyton hazudok neki...(Amúgy nem, de mindegy)



Szerintetek mit szólna ha titokban megcsinálnám ezt?


2018. szept. 22. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%
Én anyád helyében koleszba raknálak és 18 éves korod után leszarnálak anyagi értelemben. Csak hogy érezd a törődést
2018. szept. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Egyetértek az elsővel! Ha ennyire leszarod anyád kérését hogy ne csináld, akkor innentől a minimumot megkapnad, 18 éves korod után meg viszlat. A sok taknyos követelőzni tud, de hogy neki is alkalmazkodni kéne azt mindig elfelejtik.
2018. szept. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Emberek... Ez csak egy lyuk a fülembe. Nem nagy cucc. Ráadásul csak felvetés volt. Másrészt nem hinném, hogy kideül, hogy egy követelőző retek vagyok.
2018. szept. 22. 11:38
 4/13 HaEv ***** válasza:
35%

Kedves Ifjú Hölgy! :)

Igazából elég önálló vagy ahhoz, hogy megtedd, amit akarsz és nem nagyon érdekel már, amit anyukád mond. Ez egy folyamat, amit felnőtté válásnak hívnak. Teljesen rendben van. :)

Hogy mit szólna anyukád egy újabb lyukért a füleden? Miért bennünket kérdezel. Tudod magad is.

A tetteidnek mindig következménye lesz és azokat számba véve vagy bevállalod őket vagy nem. Attól függően, hogy mi éri meg és mi nem.

Nem tudom, miért szeretnél újabb lyukat a füledre. Ha jól számolom, van egy rajta genetikailag, azon hallasz. :) Aztán még három, amiben ékszert hordasz. (Ha rosszul számoltam, bocs.) Mi a különbség a 4 ékszer és a 3 között? Szerintem semmi. Nekem két ékszer helye van mindkét fülemen, de csak egyet használok igazából.

Amit tanácsolok. Valószínűnek tartom, hogy talpraesett vagány csajszi vagy. :) És erős. Szuper! Soha ne változtass ezeken! :)

De most kérdem én: melyik a vagányabb? Ha másokra hasonlítasz, mész a tömeggel - vagy az, ha büszkén azt tudod mondani: "van olyan, amit szeretnék, de nemet mondok rá, mert van Valaki, akit jobban szeretek ennél - és ő nem egy srác, mint másoknál, hanem az édesanyám. És ezt azért teszem, mert azt akarom, hogy tudja, hogy szeretem és számít nekem. És azért, mert pusztán a 'nem' kedvéért meg is tudom tenni. Mert erős vagyok."

Bármelyiket választod, anyukád szeretetét és féltését nem fogod elveszíteni. Ez sokkal értékesebb, mint még egy lyuk a füleden. Ezt szerintem te is tudod.

Üdv

HaEv

2018. szept. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy követelöző retek. De a tetteidnek következménye van. Ezt mérlegelve döntheted el, bevállalod vagy sem. Ez is hozzátartózik a nagylánysághoz.
2018. szept. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Egy füllyukasztásért kiraknátok a gyereket... Hát gratulálok.
2018. szept. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%

"hajtogatja, hogy folyton hazudok neki...(Amúgy nem, de mindegy)"


Épp most írtál ki egy kérdést arról, hogy TITOKBAN akarsz fület lyukasztani. Ezt hívják hazugságnak. Gondolom akkor nem ez az egyetlen, amit titokban csinálsz.

Egyáltalán nem az a baj, hogy ki akarod lyukasztatni a füled. Egy mai kamasztól ez már csak lájtos lázadozás, nálad vannak sokkal rosszabbak is, akik már kistányér méretűre tágíttatják a fülcimpájukat meg tetoválást csináltatnak és hupilila hajjal járnak iskolába.

Veled az a gond, hogy se nem kommunikálsz édesanyáddal, se őszinte nem vagy vele.

Hogy várhatod el, hogy bízzon benned, ha még egy ilyen apróságért is sunyulni akarsz?

Hogy mi lenne a reakciója, azt mi nem tudjuk megmondani, mert nem ismerjük. De ezek szerint te sem nagyon ismered a saját anyukádat, ami azért elég szomorú.

Legközelebb, mikor majd mész hozzá elkérni a heti zsebpénzt, szánj időt arra is, hogy leüljetek kicsit beszélgetni.

2018. szept. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Jézusom, ez csak egy fülbevaló.. az első két válaszoló nem normális, de Anyádat se értem...
2018. szept. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Ez csak fülbevaló lassan a nőknek a mellüket is le kell szorítani mert a nőiesség idehaza bűnnek számít.
2018. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező, annyira gyerekes vagy hogy az már több mint szánalmas.


Abba természetesen még csak bele se gondoltál hogy anyukád joggal nem bízik benned. Most is megint átverni készülöd. Gratulálok

2018. szept. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!