Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti jobban szeretitek...

Szülők! Ti jobban szeretitek a gyerekeiteket mint a párotokat?

Figyelt kérdés
Nekem egyszer 9-10 éves koromban azt mondta apám, hogy anyát jobban szereti mint engem. Nekem ez nagyon rosszul esett, elég mély nyomot hagyott bennem.
2019. jan. 15. 14:18
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
73%

Hm. azért kíváncsi lennék a sok, gyerekét feltétel nélkül szerető szülő közül hány válaszolj azt egy olyan kérdésre, hogy mit tenne, ha a lánya hazaállítana egy roma sráccal, hogy akkor többé nem tehetné be a lábát a házába....


A gyereket is addig könnyű "feltétel nélkül" szeretni, amíg kb. abban a mederben folyik az élete, amit ti még tolerálni tudtok. Ugyanez van a házastárssal is, ha már nem egészen úgy viselkedik, ahogy tetszik, elváltok. Nincs olyan nagy különbség.

2019. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
21%
Igen, a gyerekeimet szeretem a világon a legjobban, mindenki más csak utánuk következhet.
2019. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
42%
Bocs hogy nem szülőként írok, de velem is ugyanaz az a helyzet mint veled csak pont fordítva. Nekem anyám szereti sokkal jobban apát, mint engem vagy a húgomat. Ezt ő is elmondta, de ha nem mondja akkor is rögtön tudtuk volna (és tudtuk is), olyan egyértelmű tettei és megnyilvánulásai voltak, amiből csak a hülye nem szűrte volna le.
2019. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
25%
Viszont veled ellentétben engem ez nem zavar, mert soe ápoltam vele jó viszonyt, ellenben apával nagyon is. Nekem már az bőven elég, ahogy ő támogat és amilyen a viszony köztünk. Anya is tudja, hogy mellettem nem rúghat labdába, ha apáról van szó. Talán innen ered a frusztrációja, nem tudom, de nem is érdekel hogy az őszintét megmondja.
2019. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
13%
Egy anya feltétel nélkül szereti a gyerekeit, és ezért tud mindent megbocsatani. Egy házasságban vannak bocsánatos és megbocsáthatatlan dolgok, függetlenül attól, mennyire szeretjük gyermekeink apját.
2019. jan. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
23%
Én azt gondolom (javítsatok ki ha tévedek), hogy a nők szinte kivétel nélkül inkább a gyermeküket szeretik jobban. Még akkor is, ha SOHA, semmilyen körülmények közt nem vallanák be senkinek. Valahogy az anya-gyermek kapcsolat olyan mély és szoros, hogy annál nem létezik mélyebb kötelék.
2019. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
86%
Mindkettőt egyformán szeretem,nem szoktam ilyen dolgokban sorrendet csinálni.
2019. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
80%
Nem szeretem se jobban, se kevésbé. Ez másféle szeretet, sokkal aggódóbb, hiszen rám van szorulva.
2019. jan. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
17%
A babamat mar akkor szerettem es mar akkor tudtam hogy a mindenem amikor pozi lett a teszt. Nem szeretem jobban, egyenloen szeretem oket de teljesen maskepp. Viszont a paromnak nem bocsajtanek meg akarmites elhajtanam, mig a gyermekemnek valoszinuleg mindent.
2019. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
69%

Egyszerű példa alapján, ha választanom kellene, mindkettőbe belebetegednék ha elveszíteném. Akár a gyermekemet, akár a páromat. Mindkettőjük tehet olyat, amivel elvágják a kapcsolatot. Azt mondom most hogy a gyerek más valamilyen szinten. Ő a vérem, és a páromé. Csúnya dolgokat kell tennie hogy ne szeressem. Mint a testvér. Folyton civakszunk, de mindig kibékülünk. Én a párommal viszont nem veszekszem, ezért választottam őt társamul, mert elmondhatatlanul szeretem. :)

Vannak dolgok amiket nem tudnék megbocsájtani egyikőjüknek sem. A párom megcsal, vagy csak elmúlik a szerelem és szeretet sem marad. És talán elengedjük egymást. De a gyerekem bűneit ebben nem mérhetem, nem ilyen téren tehet rosszat. Lehetséges hogy képes gyilkolni, bántalmazni. Ezeket nem tudnám megbocsájtani neki.

2019. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!