Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányom nem találja helyét...

Lányom nem találja helyét itt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig is külföldre akart menni, én belehalnék ha elmenne. Sajnos időközönként kiborul emiatt mert kijön a stressz amit magába fojt.
2019. jan. 16. 18:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%

Uhu ertem... akkor ezekszerint kapott osztondijat, mert olyan kiemelkedo valamiben (?) kap szallast, es ez meg csak mem is egy komoly iskola, nem kell tanulni hisz dolgozni is lesz ideje :D

Hat ha igy van ahogy irod es nem kamu (amit korve hiszek) akkor fejezd be ezt a hulyeseget, a sajat gyereked eletet nehezited meg ezzel a gyerekes viselkedessel.

2019. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%
Nekem esesanyam koltozott ki. Kepzeld, napont abeszelunk, evente ketszer latogatom. O boldog, jo helyen van, sok rokon el kint. Nekem jo, mert kinyolt egy uj vilag szamomra is, nagyon szep helyeket lattam, nagyon nyitott gondolkodasu no edesanyam. Hianyzik? Persze.. minden nap. De ezt felre kell tenni. A sok munka mellett az orszag masik felere sem tudnek evi 2x2hetnel tobbet menni latogatni.
2019. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%

Akkor is rosszul lettem mikor 1 hónapra ment ki Londonba

Kerdezo, te nem vagy normalis. Ok hogy a gyereked, szereted meg minden, de akkor is tulzas.

Megis hogy kepzelted el, majd a gyerekszobajaban fog megoregedni?

2019. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%

Ha az ország Tőled távolabbi részébe menne férjhez, vagy költözne el munka miatt, akkor sem látnád sokat. Hacsak oda nem költöznél Te is.

Manapság könnyű kapcsolatban maradni az internet segítségével. Akkor is mentek külföldre dolgozni, amikor csak telefon és levél volt a " kapcsolattartó".

2019. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%
Felnőtt, önálló döntéseket hoz az életéről, nem gátolhatod meg őt, hogy azt az utat járja ami számára a fejlődést jelenti. Támogatnod kell és elengedned, ha jó szülő akarsz maradni.
2019. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%
Megnyomoritod az életét. Dehogy halnál bele, ne tulozz es ne hisztériazz. A saját életét akarja elni, te meg önző módon nem engeded. Nevetséges vagy, hagyd már békén, vegyél egy kutyat, az mindig a sarkadban jár majd.
2019. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%

Pont miattad nem találja a helyét,miattad borul ki,te sztresszeled,nem csodálnám ha megbetegedne ilyen fojtogatás mellett.. Mindhárom gyerekem több ezer kilométerre él évek óta,van millio kapcsolodási lehetőség de egyiket se tartottam a szoknyámon,mert van saját életem nem az övükét rágom szét, h utána kiboruljon a bili..

58N

2019. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Önzőség nem elengedni, pedig egy szülő a legjobbat kell akarja a gyerekének. Neked mi jó abba hogy kényszeríted a maradásra? Jobb a lelkivilágodnak hogy stresszes ez miatt? Engedd elmenni!
2019. jan. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tehát a saját kényelmed érdekében, hogy neked jó legyen és te ne aggódj el akarod venni a lányodtól ezt a lehetőséget. Gondold már végig ember!
2019. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!