Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan alakult az életetek a...

Hogyan alakult az életetek a szülőtök/szüleitek halála után?

Figyelt kérdés

Elsősorban azok válaszát várom akik gyermekként vagy kamaszként vesztették el az apjukat, anyjukat.


Hogyan élted meg a helyzetet?

Fájt, hiányzott az elvesztett személy?

Visszatekintve szerinted hogyan befolyásolt ez az egész? Milyen hatással volt a személységed fejlődésére?

Ezek a kérdések csak hirtelen jutottak eszembe, akármiről írhattok ami a témához kapcsolódik. 🙂



2019. jan. 17. 20:05
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Én 1 hónapja veszítettem el anyukámat rákban, a temetés alatt eléggé erős voltam, de most kezdem felfogni, hogy nincs már többé és ez szörnyű. 19/L
2019. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Fél éve 25 éves koromban hunyt el az Apám 58 évesen agydaganatban. Mivel nem igazán sikerült elindulnom a felnövés útján, egzisztenciálisan is nagyon függöttem tőle, így nagyon megviselt, nem tudom, hogy valaha sikerül-e ezen túljutnom, és rendbe hoznom az életem, ami már akkor se állt jól, amikor élt Apa.
2019. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!