Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek ha édesanyám nem...

Mit tehetek ha édesanyám nem törődik velem?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, édesanyám nem igazán törődött velem soha, mindig a saját érdekeit nézte, tálat jobb pasit egyből ott hagyta apukám nem törődve azzal hogy szétmegy a család. (Tesóm vele lakik, én apával).

Soha nem pakolt nekem ennivalót (nem otthon járok egyetemre hanem egy másik városba, két hetente járok haza), azt sem tudta pontosan hány orakkor indul a vonatom, meg sem kérdezte soha hogy van-e mit egyek van-e elég pénzem stb..

Bonyolult helyzet, mert 6 órát kell vonatozzak a varosig ahol egyetemre járok, és a vonat tőlem 40km-re lévő városból indul.

Odáig persze el kell vigyen valaki, ez kb mindig a párom. (Más lehetőség nem igazán van busz stb)

Édesanyám felhívott reggel mielőtt vissza indultam volna hogy épp útja van arra és kérdezte Hánykor megy a vonatom. Örültem neki hogy na végre, mondtam hogy fél 2 kor, ő erre rá vágta hogy jaj de neki 3 utan van programja ott és nem szívesen menne hamarabb mert nincs mit csináljon ott. Erre azt mondtam rendben akkor megoldom valahogy és elköszöntünk. A párom félbe hagyta a munkát hogy elvigyen, erre mit ad az úr, össze talalkozunk az úton (majdnem az állomás elott) anyukámmal. Felhívtam mert szörnyen rosszul esett és csak annyit mondott hogy de én mondtam hogy megoldom akkor ne fogjam rá.

21/L


2019. jan. 18. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én apám ugyanilyen, sosem érdekelte velem kapcsolatban semmi. Ebben nőttem fel, hozzászoktam. Neked is ideje lenne elfogadnod, hogy valószínűleg nem érdekled anyukádat.
2019. jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Felnőtt vagy, lépj tovább!

Én megértem, hogy mindez rosszul esik, azt is, hogy kamaszkorodban is rosszul esett, de a 90%-a annak, amit leírsz, olyan "gyerekes".

"otthagyta apukám" - az ő dolguk, ettől még lehetett volna jó anya

"Soha nem pakolt nekem ennivalót (nem otthon járok egyetemre)" - eszembe sem jutna anyámtól ilyet elvárni, de általános iskolában sem hiányzott, megoldottam.

"azt sem tudta pontosan hány orakkor indul a vonatom" - nekem is csak akkor tudják, ha előtte figyelmeztetem őket (akár többször is, ha sokminden más jár a fejükben), az ÉN vonatom, nem az övék.

Azt is megértem, hogy eredetileg nem akart kivinni, persze, az, hogy elvihetett volna végül, de mégsem tette, tényleg nem volt szép tőle, ebben az egyben van igazad. De ha nem, hát nem - ne erőltesd!

2019. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Tudod mit? Szerintem direkt csinálta, hogy pont az állomás közelében volt pont akkor. Érdekes anyukád van.
2019. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igy van, sajnos el kell hogy fogadd mert nem jo ha emeszted magad egy olyan emberert akit nem erdekelsz. Parod ott van tamogat es szeret legyen ez eleg. Rendben hogy az edesanyad de ne hozz erte aldozatot hiszen o sem hoz erted. Raadasul eleg huzosan jarsz suliba ami eleg kimerito lehet es amit anyad szintem szarba sem nem. Ne tord magad ennyire,senkire nem lehet raeroltetni a szeretetet es torodest
2019. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szeret, gondolom becsúszott gyerek vagy. Fogadd el, és lépj tovább.
2019. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!