Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek van e köze ahhoz...

Szerintetek van e köze ahhoz egy általános iskolás gyereknek, hogy az anyja prostituát?

Figyelt kérdés

Van e hozzá köze és befolyásolhatja e az életét.

Csak érdekel a véleményetek.


2019. jan. 19. 22:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne köze? Én egy faluban lakom. Egy gyerek pokolian sokat szenvedhet egy rossz életű anya miatt. Én azt hittem, lehidalok, amikor egy tanítónő mondta egy kisfiúra, hogy zabigyerek. Akkor mit kaphat az iskolában a gyerek egy prostituált anya miatt?
2019. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...

Szóval nekem van egy ismerősöm akinekbaz anyja prosti, az rosszlányokon hírdet. Arccal.

Ugyebár nem is utcai, de nem is luxus, messze nem.

A kettő közötti.


Az valószínüleg azért hírdet, mert nem akar dolgzni...



Elhiszem, hogy valaki esetleg hálás az anyjának "mert még ezt is vállálja érte, hogy etesse" de szerintem ez nagyon káros, a gyerekre hárítja a felelősséget.

A gyerek azt érezheti, hogy miatta van az egész.


Én jobban örülnék annak is egy ilyen gyerek helyében, ha állami gondozásba adnának addig amíg nem rendeződik az anyagi helyzet. És akkor nem kell prostinak állni. Én voltam gyerekként hónapokig gyermek pszichiátrián, intézeti gyerekek között és valóban elég rossz, de én személy szerint biztos vagyok benne, hogy jobb mintha az anyád prosti.


De valóban létezik gyár is, oda nem nehéz felvételt nyerni... Meg ez lehet, hogy sokakat bánt, de miért kell úgy gyereket vállalni, ha csak az apuka keresőképes, rendelkezik valamilyen végzettséggel?


Az én anyám ugyan nem volt prosti, de elég kártékony szülő volt, más szempontból.

Az egyik legrosszabb dolog az az érzelmi zsarolás volt, amit egy prosti szülő szerintem mindenképpen szüntén elkövet...


Ennek az ismerősömnek aki még általános iskolás nagyon megkeserítik az életét az iskolában, de közben egyessek meg olyanokat vágnak hozzá, hogy hálátlan az anyjának, és eközben olyan kenyeret eszik ami az anyja szexmunkájából jön. Így vagy nem eszik, vagy olyankor még neki van lelkiismeret furdalása...

Szerintem ez nagyon undoritó.

2019. jan. 20. 15:09
 13/13 anonim ***** válasza:
96%
Igen de ez azokat minősìti akik megaláznak, zaklatnak emiatt egy gyereket.
2019. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!