Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van akinek hasonló van a...

Van akinek hasonló van a családban? Hogy viselitek? Kicsit kényes téma

Figyelt kérdés

Nálunk tesóm állandóan krákog, harákol.

Nyilván most úgy kell ezt elképzelnetek, hogy zsepibe, wc-n... De akkor is gusztustalan hallgatni.


2019. jan. 26. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csaladban, de ismerosom van ilyen, es borzasztoan idegesito!
2019. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pl ma is még fel se álltunk az asztaltól ő már szívogatta a torkát... Értem én hogy ő se fulladhat meg... De a többiek?
2019. jan. 26. 15:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kolléganőm egész nap :(
2019. jan. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A munkahelyen hogy?? Nem szégyelli??
2019. jan. 26. 15:51
 5/12 A kérdező kommentje:

Vagy csak szerintem gáz?

Nálunk a család többi tagja szerint ez természetes mint a köhögés v tüsdzentés kb.... A tesóm él is ezzel a helyzettel.

2019. jan. 26. 15:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ilyen kollégám. Nem beszélünk erről. Nem tudom, ki hogyan viseli, de hányingerkeltő egész nap. Sajnálom az illetőt, de hát ha esetleg beteg, menjen orvoshoz.
2019. jan. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Vagy gégészeti vagy pszichés megbetegedése van, orvoshoz kell mennie.
2019. jan. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Párom sokat, ő refluxos. Az,hogy a wc-n mit csinál,különösebben nem érdekel,kaja közben meg nyilvánosan igyekszik nem csinálni.
2019. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hidd el, idegesítőbb, ha zsepi és elvonulás nélkül csinálná. Nekem ilyen volt az egyik családtagom. Nem akarok ezzel egy "kinek rosszabb" játékot elindítani, hanem csak rá akarok világítani, hogy a tesód ettől többet nem tud tenni. Nem tudja a köhögését visszafojtani.
2019. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

Hidd el a másik oldalon rosszabb lenni. Sajnos én is folyton ezt csinálom,rejtély az oka...


Nagyon rossz ám folyamatosan figyeli senki ne halljon, miközben meg majd megfulladsz..

2019. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!