Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hazahordja az anyjának a...

Batta80 kérdése:

Hazahordja az anyjának a szennyest kimosatni?

Figyelt kérdés

Csak véleményt kérnék, egyszerűen kíváncsi vagyok, ki hogy oldaná ezt meg.


40-es férfi, még otthon lakik szülőkkel, de komoly kapcsolata lett, szabadideje nagy részét a nőnél tölti, aki másik városban lakik.

A férfi az anyjával egy helyen dolgozik, és időnként leadja neki a szennyest, merthogy haza nagyon ritkán megy.


2019. jan. 28. 14:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőjénél nincs mosógép?
2019. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon gaz! A no helyeben menekulore fognam gyorsan.
2019. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Természetesen van. Ő egyedül lakik a kisfiával.
2019. jan. 28. 15:25
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

1) hazamennék, kimosnám magam

2) kimosnám a nőnél

Anyámat biztos nem ugráltatnám ilyenekkel.


Apósom a húgához hordja át a szennyesét, mert neki nincs mosógépe.. nagyon gáz.

2019. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
Es a no nem mossa ki a ferfi cuccait, vagy a ferfi nem engedi, mert anyam majd ugyis megcsinalja. Nagyon ciki melohelyen szennyest cserelni szerintem.:D
2019. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg már azért is dobnám a pasit, mert még mindig a szüleivel él.
2019. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

A férfi olyannyira szerelmes, hogy mindent alárendel a nőnek. Leépített minden baráti kapcsolatát, a szüleivel is jóval kevesebbet beszél, mint mikor még Ausztriában dolgozott éveken keresztül.

Az anyja meg nagyon szereti a fiát, így nem kérdés, hogy szó nélkül megcsinálja.

2019. jan. 28. 15:28
 8/30 A kérdező kommentje:

Jesszus, 4-es, ez durva. Apósod egyedül él?


Igazából csak sejtem az okát, a nő lehet, hogy nem gondolja annyira komolyan ezt a kapcsolatot, hogy néhány hónap után összeköltözzenek, főleg, hogy nem is sajátja a lakás, ahol élnek.


Az ő életében nem nagy változás ez, de a férfiében annál inkább.

Most így elgondolkoztam, hogy vajon én a helyében mit tennék, de igen, hazavinném, és kimosnám magam. Csak hát ez a férfi sajnálná rá az időt, mert addig is a szerelmével lehet. Szerintem. Semmi más nem számít most neki. Fura.

2019. jan. 28. 15:34
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

"szó nélkül megcsinálja."


Családban nálunk van hasonló "férfi". Az idős édesanyjával csináltat meg sok mindent. A nő nekünk is panaszkodott, hogy már marhára nincsen kedve hozzá. Hagyjuk már ezt az annyira szereti a kisfiát dolgot. Szerintem ez nagyon-nagyon gáz.

Itt most teljesen irreleváns, hogy a férfi mit tett meg a nőért. Az anyjáról van szó.

Valószínű nem csak mosatlanról van szó, gondolom amíg otthon lakott mindent az anyja csinált.

2019. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet. A testvér jogán beszóltam neki, azóta nem csinálja. Magától nem kapott észbe... "Férfi"...
2019. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!