Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hazahordja az anyjának a...

Batta80 kérdése:

Hazahordja az anyjának a szennyest kimosatni?

Figyelt kérdés

Csak véleményt kérnék, egyszerűen kíváncsi vagyok, ki hogy oldaná ezt meg.


40-es férfi, még otthon lakik szülőkkel, de komoly kapcsolata lett, szabadideje nagy részét a nőnél tölti, aki másik városban lakik.

A férfi az anyjával egy helyen dolgozik, és időnként leadja neki a szennyest, merthogy haza nagyon ritkán megy.


2019. jan. 28. 14:59
1 2 3
 11/30 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Ez nagyon gáz. Fejlődési zavaroktól eltekintve ez az állapot elfogadhatatlan.

Ha kvázi a barátnőnél lakik, akkor ott praktikud mosni is. Már csak 1. a kényelem miatt is, mert minek a munkahelyre becüggölni, és 2. ciki a kollégák előtt, ha kiderül, 3. ha a pasi ezt nem képes elintézni a barátnőnél saját maga vagy a barátnő által, akkor mit képes megoldani egyáltalán? Képes lenne gyereket nevelni? Aligha.

2019. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Anyuci pici fia. Én mikor felkerültem albérletbe anya 3 óra alatt elmagyarázott mindent. Nem nagy mágia a mosás. Mondjuk azon a rohadt ingvasaláon dolgozom de ez is csak idő kérdése.
2019. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Most jut eszembe, hogy egyik barátnőm panaszkodott hasonlóról amikor a férjével még kezdeti szakaszban voltak. Ennek jó pár éve, a férje semmit nem segít. Szépen lassan betörte a barátnőmet. Barátnőm még később járt haza a munkából, a férfi akkor sem cisnált meg semmit, csak idegeskedett a vacsora miatt.

Barátnőm is hülye volt. A végére már kb így beszélt

"jaj szegény -férj neve- nincsen semmi kaja otthon, panaszkodott is a minap." " lehet túl sokat akarok, megkértem, hogy ne dobja a földre a gatyáit" az úriember ekkor borult ki nagyon és őrjöngve elviharzott otthonról.

Azóta van gyerekük is, legutóbb arról írt több hónapja, mert már alig beszélünk (szerintem ebben a férj keze is benne van), hogy nem törődik a gyerekkel az apuka...:(

2019. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez ebben a formában nagyon gáz. Meggondolnám kétszer is a helyedben, hogy milyen kapcsolatod alakulhatna ki hosszabb távon ezzel a férfivel.


Én 31 éves vagyok, szintén férfi. Egyedülálló vagyok, itthon élek, mert sajnos az átlagkeresetem nem teszi lehetővé, hogy megtudjak fizetni egy albérletet.

Én 16 évesen mostam először, mert nem tetszett, ahogyan anyám most, valamint úgy éreztem elég nagy vagyok már ahhoz, hogy a ruháimat, alsónadrágjaimat ne fogdossa az anyám.

2019. jan. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Jaj, ez durva utolsó.


Elsőre nem gondoltam ezt furának, de most gyakorlatilag egy véleményen van mindenki. :(


És a nő is legutóbbi beszélgetésünk alkalmával jó dolgot nem is mondott a kapcsolatukról. Érdekes.

2019. jan. 28. 15:57
 16/30 Karena26 ***** válasza:
100%

A "nő kisgyerekkel" helyében menekülőre fognám a dolgot!


Az egy dolog, hogy a férfi szerelmes, és minél több időt a vágyott nővel akar tölteni, még azt a heti 3-4,5 órát is, ami a mosásra kell. :D

De ha elmúlik a szerelem, jönnek majd a hétköznapok, és a rideg valóság: a saját alapvető szükségleteiért tenni nem képes, édesanyját pofátlanul kihasználó, félrenevelt, anyucikicsifia, akiben egy csepp szégyenérzet nincs 40 évesen, hogy az anyja mossa az alsógatyáját, akkor se fogja rosszul érezni magát, ha a kisgyermekes nő a közös gyerekükkel a pocijában esetleg segítséget vár tőle, és ő meg se mozdul.

2019. jan. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

A 13-as válaszolóra gondoltam, de érdekes, amit te is írsz, 14-es.


Én nem a nő vagyok, én a férfi egy "leépített" barátja vagyok, egy helyen dolgozunk.

2019. jan. 28. 16:01
 18/30 szántóvető ***** válasza:
54%
eddig is az anyja mosott rá,el nem költözött,tehát nincs ebben semmi megoldani való.egy 40-es férfi nem fog magára mosni csak ha rákényszerül.
2019. jan. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok. Igen, apósom egyedül él, elvált anyósomtól. Após húgának pedig szintén két fia van (14-17 évesek) meg ugye a férje.

Nem keres rosszul, nem is értjük miért nincs mosógépe.

2019. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekes nő és még válogat is.
2019. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!