Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hazahordja az anyjának a...

Batta80 kérdése:

Hazahordja az anyjának a szennyest kimosatni?

Figyelt kérdés

Csak véleményt kérnék, egyszerűen kíváncsi vagyok, ki hogy oldaná ezt meg.


40-es férfi, még otthon lakik szülőkkel, de komoly kapcsolata lett, szabadideje nagy részét a nőnél tölti, aki másik városban lakik.

A férfi az anyjával egy helyen dolgozik, és időnként leadja neki a szennyest, merthogy haza nagyon ritkán megy.


2019. jan. 28. 14:59
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
44%
Az igazi szarkeverők még azt is kritizálják, megszólják. kibeszélik, hogy a munkatársuk mit csinál a szennyesével Ahelyett, hogy a saját szennyesükkel foglalkoznának. Tullképpen csak azt akartam volna mondani, hogy mi a pcsa közöd van hozzá?
2019. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm az építő jellegű válaszodat, végülis ez is egy válasz.


A kibeszélés, kritizálás távol áll tőlem, ha mégis ezt tenném, akkor nem itt, idegenek előtt kérdeznék meg egy véleményt, hanem a munkatársaimmal, a közös ismerőseinkkel beszélném ki. Amit soha nem tennék, hiszen a barátom.


Egyszerűen csak érdekel, mi van vele, és ez a dolog rendkívül meglepett, és félek rossz irányba halad ez a kapcsolat. Vagy nem, tanácstalan voltam a kérdés feltevése előtt, pont ezért tettem fel teljesen idegen embereknek a kérdést. Ez hol lenne kibeszélés???

Ezért nem hinném, hogy szarkeverő lennék, ha egy számomra érthetetlen dolgot megkérdezek, csakhogy megértsem.

2019. jan. 29. 09:19
 23/30 anonim ***** válasza:
55%

Na most akkor otthon él vagy nem otthon él? Mert az otthon él, az én szótáramba azt jelenti, hogy ott alszik, ott él életvitelszerűen (tehát ott keletkezik a szennyes), nem csak hazajár néha.


Ha most a csajnál él, akkor ez ultra gáz. Két okból is, az egyik, ha már ott lakik a nőnél akkor annak biztos van mosógépe, egy férfi is el tud indítani egy mosást, sőt ki is tud teregetni, sőt még mosószert is tud venni, ha nem akarja a párjáét használni. Vagy megkéri a nőt, hogy mosson ki rá, igaz ez egy komoly kapcsolatban szerintem alap, hogy kimossuk egymás szennyesét (legalább is a párom nekem is mos, ha teli a szennyestartó és tudja mi hova való ).

Igazából ez egy intő jel, mert egyrészt hol lehet ezt a kapcsolatot komolynak nevezni, ha még mosni se mer, vagy tudják megbeszélni, másrészt nekem nőként nem kéne ilyen anyuci pici fiacskája, aki 40 évesen is úgy csinál, mint egy taknyos tini.

2019. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
27%
A nő vajon mit szól ehhez? Lehetséges, hogy ő direkt nem mos a férfira?
2019. jan. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Igen, ez bennem is felmerült.... Lehet rákérdezek.

Gyakorlatilag melóba a nőtől megy, és oda is megy haza. Talán 2-3 hetente alszik a szüleinél egy-két éjszakát.

2019. jan. 29. 11:18
 26/30 anonim ***** válasza:
60%

"A kérdező kommentje:


Igen, ez bennem is felmerült.... Lehet rákérdezek.


Gyakorlatilag melóba a nőtől megy, és oda is megy haza."


Mondom, hogy te vagy a minden szarban kanál.

2019. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már C vágányra tett (mint leépített barát) nem kéne direktbe rákérdezni, hogy te cimbi mér' anyád mos rád?

Ha nagyon érdekel a téma, inkább üljetek be egy pofa sörre, aztán beszélgessetek, közben rá lehet kérdezni, hogy milyen az élet a csaj mellett, jól meg vannak-e, jól megy-e a háztartás, milyen a viszony a gyerekkel.


Ki tudja hányadán állnak egymással a lánnyal, gondolom az se hülye, hogy csak úgy elszublimál a kedvese szennyese, lehet azt mondja neki a haverod, hogy mosodába viszi, vagy ki tudja, lehet tud róla... szóval ez az ő dolguk, de kívülről elég furcsa eset az tény.

Igazából az se biztos hogy neked ebbe bele kéne szólnod.

2019. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj érte, nem barát az olyan, aki emiatt dob...
2019. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Nem a mosásra kérdeznék rá, félreérthetően írtam. Csak úgy, hogy mi újság velük.

De igazad van utolsó, nem vagyok én már barátja, csak ezt ennyi idő után nehéz ezt tudomásul venni. 😣

Egyszerűen csak hiányzik, azért figyeltem a melóhelyen is, nem akarok én sz*t kavarni, isten ments, még ha úgyis tűnik.

Túlságosan jóbarátom volt, ha nem a legjobb.

De ez elmúlt.

Tovább kell lépnem, és egyáltalán nem foglalkozni vele.

Köszönöm a válaszokat, sokat segített!

2019. jan. 30. 06:52
 30/30 anonim ***** válasza:

Bocs az OFF-ért.

20-as, neked még "ilyen" sem jut, és teljes mértékben megértem, miért...


Kérdező!

Én szóvá tenném a dolgot és megmutatnám a mosógép használatát. Ha erre nem képes az a férfiállat, gyorsan megválnék tőle, mert gyerekkel horror lesz.

2019. febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!