Anyám miért ilyen?

Figyelt kérdés

Ha fiú barátokkal megyek valahová, mindig azt kérdezi, hogy mi most együtt vagyunk?

Meg nem enged el velük buliba, mert biztos szexelek velük.

Barátnőmmel és egy idegen fiúval volt kint képem facen, arra is elkezdi, hogy vigyázzak, meg ne erőszakoljon

Most épp megvan és eléggé kívánom az édeset, aztán mikor mentem ki csokiért, anyukám elkezdi, hogy jézusom, ugye nem babát vársz?

Mi ez a mánia? Sose volt barátom, 18 éves szűz lány vagyok, eszem ágában sincs kapcsolat nélkül kefélgetni.


2019. jan. 29. 16:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%
Magyarok sajnos nem feljettek,különben ot tartanának ahol Ausztria v Hollandia,Finnország stb.. Feljettek,simán rátmadnak magyar pasik munkábol haza tarto nőkre mert rájuk jön a szexelhetnék semmivel se különbek a keleti népeknél..
2019. jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

#9: Egy fiú egy lányra (szingli) soha nem fog barátként tekinteni,max nem meri bevallani. Ha neked ez az egy oldalú barátság barátság,akkor nagyon fogsz csalódni egyszer.

Látszik hogy még tapasztalatlan vagy. És naiv. De kívánom, hogy csak jó tapasztalatod legyen.

2019. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

12, nem vagyok naív...mondtam, hogy tudom, hogy a pasik legtöbbször többet akarnak, de ha nem megyek bele akkor nem lesz belőle semmi.

Mellesleg átlagos vagyok, nem vagyok egy szexis teremtés, nem hinném, hogy mindenkinek az álma lennék.

2019. jan. 29. 17:25
 14/19 anonim ***** válasza:
89%

12-es! Nagyon frusztrált vagy. Mi történt veied? Sokat csalódtál, ugye? Nem szeretett egy férfi sem? Ohh ez olyan szomorú :( Brühhahhaaa

Kérdező. A kérdésedre a választ, nyilván édesanyád tudná megadni. Mi csak hülye elméleteket gyártanánk, látod az előttem szóló is miről kezdett témázni... Fogalma sincs. Fiatal koromban én is lógtam fiúkkal, mentünk meccset nézni, pizzázniy moziba stb egyik se akart megd@gni :D a csaj osztálytársak, "barátnők" csak fúrtak mindenkit, utálkoztak egymás között, kibeszélélték egymást, rámásztak aljas módon a másik pasijara, rosszindulatú pletykafészkek,egyik héten Katit utálták, másik héten Margit. Kinek kell ilyen közeg? Ahh kösz, én kihagytam inkább.

2019. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

#14: Meglep,ha azt mondom,férfi vagyok? :)

Mert az vagyok. És pontosan emiatt írtam azt,amit. Ismerem magunkat.

2019. jan. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Hoppá akkor bocsi :D

De ne általánosíts lécci, oké, hogy te olyan vagy, de én, akiket ismerek nem olyanok. Nem ismerhetsz minden egyes férfit. Sokan nem csak a "lukat" látják egy nőben.

2019. jan. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
89%

#14: Meglep,ha azt mondom,férfi vagyok? :)


Mert az vagyok. És pontosan emiatt írtam azt,amit. Ismerem magunkat.


Nem te pasi vagy ég és különbség a pasi meg a férfi

2019. jan. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17: Nem hinném 😊

A kérdésben lévők pedig kisfiúk,azok meg aztán végképp más hozzáállásúak

2019. jan. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kérdező: Anyukád csak félt téged, és az az igazság, hogy ez érthető. Te ismered a fiúkat, akikkel elmész, te tudhatod hogy mik/mik nem a szándékaik, de Anyukád nem. Beszéld inkább meg vele szerintem. (Zárójel: szerintem büszke lehet, hogy ilyen felelősségteljes vagy).


#15-ös

Meglep, ha azt mondom, hogy rohadtul nincs igazad, és én is férfiként mondom ezt? Vannak nő barátaim, és bármily meglepő, bármennyire is "olyan márpedig nincs", csak barátok vagyunk, annak viszont nagyon jók. Persze mindenki magából indul ki, elhiszem, hogy te el se tudod képzelni, amit mondok.


Az is érdekelne továbbá hogy a magát nagyon okosnak képzelő 11#-es honnan veszi azokat amiket állít, illetve miért mocskolódik? Kikérem minden magyar férfi nevében! Sajnálatos ha volt netán valami rossz tapasztalata, de ne általánosítson! Mi az, hogy rátámadtak? És mi az, hogy "keleti népek"? Járt már maga "Keleten" vagy csak név és arc nélkül hordja össze itt a gusztustalan marhaságait?

2019. jan. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!