Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet kezdeni azzal, ha...

Mit lehet kezdeni azzal, ha nem is akartak valakit a szülei és hátrányos megkülönböztetésben van része a testvérével/testvéreivel szemben?

Figyelt kérdés

2019. jan. 31. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Ez elég homályos. Kiről van szó? A kérdezőről? Akárhogy is, valószínűleg rosszul látod a dolgot. Ha rólad van szó, és te vagy az idősebb testvér, és tegyük fel, "nem akartak" téged, akkor miért vállaltak volna még egy gyereket? Ha pedig te vagy a fiatalabb, szintén: miért ne akartak volna, hiszen tudták már, mivel jár egy gyerek.

Szerintem felejtsd el ezeket a butaságokat.

2019. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet elégtétel neki, ha saját erőfeszítéseinek köszönhetően sikeresebb lesz, mint a tesvére(i).
2019. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Paromnak nemreg mondta el az anyja hogy ot nem is akarta es csak azert szulte meg mert a noverei ravettek az anyjukat hogy vegre lesz egy kisfiu is ne vetesse el pedig siman megtette volna. Latszik is rajta hogy az idosebb gyerekeit tobbe nezi es tobbre tartja, jo a viszonyuk de neha erzodik azert. Nem tud vele mit tenni az ember elfogadja es kesz, a szeretetet nem lehet se megvenni se raeroltetni senkire.
2019. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
1-es sajnos nem butasag! Leirtam a paromat milyen okbol tartotta meg az anyja, rabeszeltek es kesz. A kerdezot (ha rola van szo) lehet megsajnaltak vagy szinten rabeszeltek a szuleit valamivel hogy ne vetesse el. Ha valakinek elmondjak a szulei hogy nem akartak az gondolom nem hazugsag
2019. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

az egy elég kemény helyzet ...

én is ilyen voltam (vagyok), és megtapasztaltam, mit jelent, mikor éreztetik velem.

viszont tenni semmit se lehet sztem, próbálj józan maradni és ne ezen őrlődni, még ha nyilván nagyon nehéz is, hiszen egy fontos érzelmi oldal kimarad így, de tényleg nem tudsz semmit tenni ...


de miért, miket tesznek veled? miben éreztetik?

2019. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Hát én sem akartam még egy gyereket. Bele voltam betegedve pszihésen hogy 38 évesen lesz két lány után egy fiú.Addig ameddig meg nem fogtam a kezembe. Onnantól örök szerelem. Imádjuk egymást.Ne hidd hogy egy váratlan gyereket kevésbé szeretnek a szülei. Te Isten ajándéka vagy.A legnagyobb ajándék amelyet egy anya adhat a gyerekének egy testvér.Biztosan téged is ugyanúgy szeretnek mint a többieket.
2019. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
a kérdező sztem nem erről beszél, hanem ő már tapasztalja magán a dolgokat, nem?
2019. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos ezzel nem tudsz mit kezdeni,jobb ha a család szerető részével foglalkozol.
2019. jan. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!