Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Mit csináljunk?

Mit tegyek? Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Ma megyünk "nyaralni" 3 napra a családdal. Anya tegnap kitalálta, hogy válasszunk közte vagy a telefonok között, hogy mit szeretnénk vinni. Kiakadt ránk valamiért.

Természetesen mindkettőt szeretnénk a testvéremmel. Apa tegnap össze is veszett Anyával, hogy miért csinálja ezt velünk és miért tart sakkban.

Igen, lehet néha egy kicsit túlzásba visszük a telefonozást, de a nyaraláson természetes,hogy mellőznénk.



2019. febr. 1. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Mit tegyél? - szerintem örülj :)
2019. febr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Fogadj szót :) jó nyaralást, sok élményt együtt a családdal. A telefon az mindig ott lesz... ez az élmény most adódik.. :)
2019. febr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Anyukád vágyik rá, hogy együtt legyen a család, hogy ténylegesen figyeljetek egymásra és ne a telót nyomkodjátok nyaralás alatt is, szegény kétségbe van esve, biztos azért találta ki.
2019. febr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
Ha úgyis mellőznétek a telefonozgatást, akkor mi a kérdés? Akkor szívfájdalom nélkül otthon tudjátok hagyni, nem? ;-)
2019. febr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Érzelmi zsarolás fő szabálya: mindig a másik lehetőséget kell választani. Másképp nem fog leállni.
2019. febr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

" ..... de a nyaraláson természetes, hogy mellőznénk."


Akkor akár otthon is hagyhatnátok, nem?

2019. febr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

Mondjátok, hogy a telefonokat választjátok. Amint rájön, hogy nem működik az érzelmi zsarolás, leáll és úgyis veletek fog menni.

Vagy mondjátok, hogy jó, de akkor ő sem vihet telefont, úgysem fog belemenni. Gondolom, ha ő nem tud az ismerőseivel kapcsolatba lépni, telefonálni, fotózni stb. 3 napon keresztül, az mindjárt más...

2019. febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Miért mentek nyaralni ha otthon sem birtok egy légtérbe meg lenni? Apátok helyébe már helyre tettem volna anyut ezt nőként mondom,de sejtem h nem jó köztük és anyu rátok vetiti ki...
2019. febr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
7# azt ne mond màr, hogy 3 napot nem lehet kibirni telefon nelkul...szeintem ez szànalmas, ugy altalanossagban veve, na meg szomorú. Elmeselek egy esetet. Parommal vacsorazni voltunk. Volt egy csalad, szulok 2 gyerek. Mindenki kezeben telefon volt, amig az etteremben voltak, egy arva kukkot nem szoltak egymashos azon kivul hogy megbeszeltek az etel fotot amit a faceta feltoltottek. Nah..ezert kar elmenni barhova is. Persze ez csak az en velemenyem.
2019. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Pfff. Az jó ötlet, válasszátok a telefont vagy mondjátok, hogy akkor nem viheti magával senki sem.... Én sem bírnám ki telefon nélkül és nem azért, mert függő vagyok vagy szociálisan nulla vagy mit tudjam én, hanem azért, mert 2018 van. Megszoktam, hogy ott van nálam a telefon, amit meg tudok nézni akármikor, bármire is kell. Minden ott van egy kicsike kis készülőkben, nem kell külön óra, térkép, jegyzetfüzet, fényképezőgép, zenelejátszó, postagalamb stb....
2019. febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!